Blogerka na polskim odcinku międzynarodowej trasy Route 301 – Peugeot

1 listopada w Stambule ruszyła międzynarodowa wyprawa pod szyldem “Route 301”. Trasa promująca nowego Peugeot 301 ma ponad 10.000 km. Zaczyna się w stolicy Turcji i biegnie dwutorowo: na północ, do Moskwy oraz na południe, do Casablanki.
O autorze
1 min czytania 2012-11-13

Na polskim odcinku trasy za kierownicą Peugeot 301 usiądzie Segritta – blogerka kochająca podróże, przygody i samochody. “Znamy się z Segrittą jeszcze ze wspólnej przygody z Peugeot 208, kiedy wraz z innymi blogerami – Kominkiem i Fashionelką – przemierzyli trasę z Polski na południe Europy. Jej obecność z pewnością i tym razem doda odrobiny rumieńców całej akcji” – twierdzi Guillaume De Bienassis, Dyrektor Marketingu Peugeot Polska.

Segritta przejedzie niemal 1000 km, od 13 do 16 listopada, m.in. przez Kraków, Częstochowę, Warszawę i Lublin. Towarzystwa dotrzymają jej kierowcy z Klubu Peugeot Polska oraz jeden z fanów marki Peugeot wyłoniony w drodze konkursu na Facebooku.

„Cieszę się, że pojadę polskim odcinkiem Route 301. Cieszę się też, że Peugeot pamięta o blogerach przy organizowaniu tego typu międzynarodowych akcji” – komentuje Segritta.

Przebieg trasy można śledzić na stronie Route 301 (route301.peugeot.com) oraz na stronach segritta.pl i oficjalnym profilu Peugeot Polska na Facebooku (facebook.com/PeugeotPolska).

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj