Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

BNP Paribas przekazał 20 tys. zł na ratowanie Biebrzańskiego Parku Narodowego

Zaangażowanie w przeciwdziałanie katastrofie przyrodniczej i wsparcie płonącego Biebrzańskiego Parku Narodowego to dla BNP Paribas naturalny odruch. Bank do zaangażowania zachęca wszystkich, którym los naszej planety nie jest obojętny.
O autorze
1 min czytania 2020-04-27

– Bank BNP Paribas od wielu lat angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Od kilku dni z rosnącym niepokojem obserwujemy rozprzestrzenianie się pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym. To ogromna katastrofa przyrodnicza. Spłonęły już tysiące hektarów obszarów naturalnych, siedlisk zagrożonych gatunków, dlatego zdecydowaliśmy się za pośrednictwem naszej Fundacji BNP Paribas przekazać darowiznę na rzecz ratowania tego bezcennego dziedzictwa natury. Promowanie eko-postaw i sprawiedliwości klimatycznej to jedno z naszych kluczowych działań, dlatego zachęcamy do wsparcia Biebrzańskiego Parku Narodowego – mówi Maria Krawczyńska, Dyrektor Biura CSR – Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Bank BNP Paribas od lat angażuje się w działania na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu, m.in. ograniczenie finansowania sektorów uznanych za szkodliwe dla środowiska, wspieranie transformacji energetycznej poprzez oferowanie „zielonych” produktów i usług oraz promowanie eko-postaw i sprawiedliwości klimatycznej.

W ramach odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego Bank BNP Paribas realizuje trzy kluczowe zobowiązania: współpraca z klientami w przechodzeniu na gospodarkę niskoemisyjną, ograniczanie negatywnego wpływu działalności operacyjnej na środowisko naturalne oraz zwiększanie świadomości i dzielenie się dobrymi praktykami.

Więcej informacji o możliwościach wsparcia Biebrzańskiego Parku Narodowego znajduje się na stronie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

zdjęcie główne: biebrza.org.pl / Fot. Piotr Tałałaj

Słuchaj podcastu NowyMarketing