Bodo Kaniewski został senior art directorem w Feeders Agency

Kaniewski projektowaniem i designem zajmuje się od ponad 14-tu lat. Swoje pierwsze kroki stawiał w wydawnictwach, skąd trafił na 3 lata do Edgar Bąk Studio. Następnie związany był z agencją K2. Na swoim koncie ma nagrody KTR i Grand Front.
O autorze
1 min czytania 2019-09-17

Do swoich najlepszych projektów zalicza m.in. identyfikację wizualną dla materiałów drukowanych Polskiej Grupy Energetycznej i album wydany z okazji otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich “Polin”. Pracował także dla Zachęty, Nowego Teatru, TVN, MTV oraz IKEA.

Bodo Kaniewski słynie z olbrzymiej dbałości o szczegóły oraz niebywałego wyczucia jeśli chodzi o Graphic Design. Jego pierwszym projektem w Feeders Agency było stworzenie identyfikacji wizualnej i nadzór artystyczny nad projektem branded entertainment dla marki Pizza Hut.

– To dla nas ogromne wyróżnienie, że tak doświadczony specjalista zechciał dołączyć do Feeders Agency. Bodo łączy w sobie umiejętności Designera najwyższej próby oraz Art Directora potrafiącego wymyślić idee trafiające w samo sedno briefu. Ma też olbrzymie doświadczenie w pracy dla marek z sektora szeroko rozumianej rozrywki. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy, Feeders Agency wejdzie na ździebko wyższy poziom w obszarze designu – komentuje Kuba Sagan, creative director & co-founder.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj