Bolt rusza z usługą dowozu jedzenia – Bolt Food

Bolt rusza z usługą dowozu jedzenia pod nazwą Bolt Food. Pierwszym miastem, w którym usługa zostanie wprowadzona, jest Tallin. Do końca tego roku planowane jest także uruchomienie Bolt Food w innych miastach Europy i Afryki.
O autorze
1 min czytania 2019-08-21

– Ponad 25 milionów ludzi na całym świecie korzysta z usług platformy Bolt, a sygnały od naszych pasażerów wskazujące na zapotrzebowanie na dowóz jedzenia otrzymywaliśmy już od dłuższego czasu. Jest to jedna z tych usług, na wprowadzenie których trzeba poświęcić jednak sporo wysiłku, aby opracować odpowiednie technologie i mechanizmy tak, aby korzystanie z platformy przez klienta odbywało się na najwyższym poziomie. Na szczęście możemy korzystać z infrastruktury i doświadczenia, które już zdobyliśmy udostępniając nasze inne usługi w krajach z każdego zakątka globu – mówi Dominik Wolski, dyrektor operacyjny Bolt w Polsce.

– Nasze usługi są oparte przede wszystkim na skuteczności: zaoferowaniu zarówno naszym kierowcom, jak i pasażerom jak najbardziej korzystnej oferty na rynku. Chcemy przenieść tę jakość na sektor dowozu dań i oferować niższą cenę dostawy niż inne podmioty. Naszym celem jest zapewnienie naszym kurierom najlepszego możliwego wsparcia. Restauracje współpracujące z Bolt Food mogą liczyć na bazę stałych klientów – klientów już ufających naszej marce – dodaje Maksymilian Granat-Malicki, odpowiedzialny za komunikację marki.

W celu korzystania z nowej usługi, konieczne jest pobranie aplikacji Bolt Food. Aplikacja zasugeruje nam najbliższe restauracje. Dostawa jedzenia w Tallinie w usłudze Bolt Food będzie bezpłatna.

Bolt Food oferuje obecnie dostawę z ponad 80 restauracji w centrum Tallina, przy czym baza ta będzie się w najbliższych miesiącach poszerzała o nowe restauracje i nowe rejony miasta.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Usługa Bolt Food zostanie wprowadzona na Łotwie, Litwie i w Republice Południowej Afryki do końca tego roku oraz na wielu kolejnych europejskich i afrykańskich rynkach w roku 2020.

W 2018 roku Bolt, jako pierwsza platforma łącząca kierowców z pasażerami, wprowadził w swojej aplikacji usługę wypożyczania elektrycznych hulajnóg. Wejście Bolt w sektor dostarczania jedzenia pokazuje ekspansję firmy i determinację w oferowaniu coraz to nowych usług przewozu. Najprawdopodobniej start usługi w Polsce będzie miał miejsce już w 2020 roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się