Bugajna jurorką ukraińskiego Pravda Awards

Zofia Bugajna, Dyrektor Rozwoju Biznesu MSLGROUP na kraje Europy Środkowo-Wschodniej została jurorką Pravda Awards, największego ukraińskiego konkursu w branży PR. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 grudnia w Kijowie.
O autorze
0 min czytania 2015-12-14

Organizowany przez Ukraińskie Stowarzyszenie Public Relations konkurs Pravda Awards odbywa się od 2006 roku, a zgłaszane projekty są oceniane na podstawie ich efektywności, kreatywności, a także ich zgodności z Kodeksem Etyki Zawodowej Stowarzyszenia. Jury konkursu jest tworzone na zasadzie równej obecności przedstawicieli firm i agencji, z udziałem czołowych ukraińskich i zagranicznych ekspertów.

W tym roku przedstawiciele MSLGROUP byli jurorami największych polskich i europejskich konkursów branży PR. Sebastian Hejnowski, szef MSLGROUP na kraje Europy Środkowo-Wschodniej oceniał prace i kampanie zgłoszone do Złotych Spinaczy, Golden Drum i Cristal Festival. Sebastian Stępak, Dyrektor Zarządzający MSLGROUP był jurorem w kategorii PR na tegorocznym Cannes Lions, a także Klubie Twórców Reklamy KTR.