Burger King przeprowadził eksperyment, w którym student i burger stają się ofiarami przemocy! Reakcję gości są szokujące!

Burger King przeprowadził eksperyment, w którym student i burger stają się ofiarami przemocy! Reakcję gości są szokujące!
Na pewno nie raz spotkaliście się z sytuacją, w której ktoś pada ofiarą przemocy ze strony rówieśników, czy to w szkole, czy na trzepaku. Prześladowanie jest problemem trudnym, ale istnieje proste rozwiązanie, dzięki któremu możesz komuś pomóc, reaguj!
O autorze
0 min czytania 2017-10-19

Burger King opublikował wideo, które zawiera ciekawy eksperyment społeczny, w którym ludzie, owszem reagują, ale czy w słusznej sprawie? Zobaczcie!

95% klientów BK zareagowało tylko wtedy, gdy ich Whopper przybył do stolika w średnim stanie. Czy tak powinny wyglądać społeczne reakcje? Nie bójmy się pomagać, reagujmy!

PS

Sieć fastfoodów BK jednak sama czasem lubi się pośmiać, ale ze smakiem! Podczas niemieckiej premiery filmu „To” widzowie zostali „wkręceni” przez Burger Kinga. W oczekiwaniu na napisy marka delikatnie wyśmiała McDonald’s!

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS2

W dzisiejszych czasach, kiedy nie rozstajemy się ze smartfonami, tworzenie nowych, silnych relacji jest trudniejsze niż nam się wydaje, nawet jeśli jesteśmy pośrodku setek tysięcy osób. Aby otworzyć się na nowe znajomości, potrzebujesz iskry i… czerwonego kubka!

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się