Burger King ruszył z nową promocją – im wyższa temperatura, tym większa zniżka na napoje Oreo Shakes

Burger King ruszył z nową promocją – im wyższa temperatura, tym większa zniżka na napoje Oreo Shakes
Burger King Polska wystartował z nową promocją, w ramach której oferuje zniżki na swoje mrożone napoje Oreo Shakes w zależności od temperatury. Wszystko po to, by pomóc przetrwać upały.
O autorze
1 min czytania 2019-08-06

Tegoroczne upały mocno dały nam w kość i zapowiada się, że prędko nie znikną. A przynajmniej w najbliższych kilkunastu dniach. Z tego powodu Burger King ruszył z promocją, w ramach której oferuje zniżki na swoje mrożone napoje Oreo Shakes. Co ciekawe, wysokość rabatu uzależniona jest od temperatury.

W przypadku, gdy termometry pokażą ponad 25°C, shake będzie kosztować 5,99 zł. A gdy temperatura sięgnie powyżej 30 i 35 stopni Celsjusza – mrożone napoje dostępne będą w cenie odpowiednio 4,99 zł i 2,99 zł. Jeśli zaś termometr wskaże 40°C (co miejmy nadzieje się nie stanie), shake będzie za darmo.

Oferta ruszyła 5 sierpnia br. i potrwa do 15 sierpnia br.

zdjęcie: facebook.com/BurgerKingPolska

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Ze względu na ekstremalnie gorące temperatury w zeszłym roku latem w Szwecji wprowadzono zakaz grillowania. Burger King wyszedł z inicjatywą „Grillsurance” – w związku z zakazem firma rozdawała darmowe, grillowane burgery. Podwojony dochód z nich marka przekazała na rzecz tamtejszej straży pożarnej.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się