Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Bystrzaki rozdają naklejki za warzywa i owoce

O autorze
3 min czytania 2022-09-20

Od 19 do 24 września bohaterowie akcji Gang Bystrzaków premiują zakup owoców i warzyw. Gdy w koszyku znajdzie się co najmniej jeden taki produkt, klient otrzyma dodatkową naklejkę, przybliżającą do odbioru maskotki lub książki z przygodami przedstawicieli Gangu. W poniedziałek 24 września rusza również czwarta Tygodniowa Misja Oszczędzania. Przy zakupie 2 sztuk wybranych produktów na jednym paragonie, klienci Biedronki otrzymają trzeci produkt gratis.

Od poniedziałku, 19.09 do soboty, 24.09 dzięki działaniom ulubionych bohaterów tegorocznej akcji Gang Bystrzaków premiowane są zakupy produktów z kategorii owoce i warzywa. Klient otrzyma naklejkę, jeśli w okresie 19-24.09 zakupi owoc lub warzywo z wykorzystaniem karty lojalnościowej „Moja Biedronka”. W ramach promocji „Naklejka za zakup owoców lub warzyw” obowiązuje limit wynoszący jedną naklejkę dziennie za zakup owocu lub warzywa. 

Klienci do wyboru mają szeroki, liczący prawie 450 produktów asortyment świeżych warzyw i owoców. Pełna lista produktów oraz regulamin akcji znajduje się tutaj.

Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 170 produktów biorących udział w Tygodniowych Misjach klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji Gang Bystrzaków. Lista produktów biorących udział w Tygodniowej Misji Oszczędzania znajduje się tutaj.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
W Biedronce wiemy, jaką rolę w codziennej diecie powinny odgrywać świeże owoce i warzywa. Dzięki naszej akcji zachęcamy jeszcze mocniej nie tylko do oszczędzania, ale także do wzbogacania diety o wartościowe składniki odżywcze. Członkiem Gangu Bystrzaków nie bez powodu jest Jabłko Newton, które symbolizuje jakość, w tym zwłaszcza jakość pysznych i zdrowych owoców i warzyw dostępnych każdego dnia w naszych sklepach – mówi Marek Walencik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

Jak co tydzień w ramach akcji Gang Bystrzaków klienci mogą brać udział w specjalnych Tygodniowych Misjach Oszczędzania. To wyjątkowy sposób by realizować codzienne zakupy, a dzięki trójce bohaterów Gangu Bystrzaków oszczędzanie jest wyjątkowo łatwe. Od poniedziałku, 19 września 2022 roku rusza akcja promocyjna „2+1 gratis”, która pozwala na zakup szerokiego wachlarza ulubionych produktów z Biedronki i otrzymanie rabatu w wysokości równowartości ceny jednego z tych produktów lub o wartości najtańszego produktu, w przypadku gdy są to różne artykuły za zakup na jednym paragonie. W ofercie „2+1 gratis” dostępne są m.in. wszystkie kosmetyki marek Garnier, L’Oreal, Fructis i Elseve, które można mieszać dowolnie.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Za zebrane oszczędności w ramach zakupu ponad 600 produktów biorących udział w aktualnej Tygodniowej Misji Oszczędzania klienci otrzymują naklejki, które po uzbieraniu odpowiedniej liczby można wymienić na książki lub maskotki bohaterów akcji Gang Bystrzaków.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Lista produktów biorących udział w Tygodniowej Misji Oszczędzania znajduje się tutaj.

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu, oferowane są produkty wybranych marek. W tym tygodniu kupując wszystkie herbaty marki Carte D’or, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu 30% zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to: Dove – 30% oraz Jacobs – 25%, Vizir – 15%.  Dodatkowo wszystkie szampony Head&Shoulders dają 15% oszczędności. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl – po uprzednim zarejestrowaniu karty lojalnościowej.

Za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. Do odbioru towarzyszącej akcji książeczce pt. „Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja” wystarczy ich tylko 15.  

Gang Bystrzaków składa się z trójki bohaterów, a są nimi:

  • Świnka Skarbonita, która odpowiada za finanse gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, bo jej supermocą jest „cena”,
  • Jabłko Newton mający racjonalny plan na wszystko i stawiający na „jakość”,
  • Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący „bliskość”, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd.

Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy od 26.09.2022 do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Szczegóły akcji, regulamin i wyłączenia dostępne są na stronie gangbystrzaków.pl. Oferta Tygodniowej Misji Oszczędzania od 19.09 dostępna jest tutaj.