Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Canon głównym partnerem nowego programu TVN 7 poświęconego fotografii – „Perfect Picture”

Canon został głównym partnerem „Perfect Picture” – pierwszego w Polsce reality-show poświęconego fotografii, które w październiku zadebiutuje w jesiennej ramówce telewizji TVN 7. Marka dostarczyła produkcji aparaty fotograficzne, obiektywy, drukarki i kamery.
O autorze
1 min czytania 2022-10-06

„Perfect Picture” ma przybliżyć widzom świat fotografii i pokazać, że dobre zdjęcia może robić każdy. Bohaterowie programu zmierzą się z zadaniami poświęconymi różnym dziedzinom fotografii, a każda z nich będzie wymagała innych umiejętności na planie. Każdy z ośmiu odcinków to inny temat przewodni, w ramach którego na uczestników czekają dwa zadania. Prace uczestników ocenią uznani eksperci z branży foto, a jury przewodzić będzie doświadczona fotografka, Zosia Promińska. W rolę prowadzącej program wcieli się z kolei aktorka i piosenkarka Patrycja Kazadi.

Marka Canon jest głównym partnerem „Perfect Picture”. W ramach współpracy firma dostarczyła uczestnikom aparaty fotograficzne i obiektywyz wielokrotnie nagradzanego systemu EOS R, które posłużyły do wykonania konkursowych zadań. Canon zapewnił produkcji także wysokiej klasy urządzenia drukujące: domowe drukarki MegaTank – PIXMA G640 oraz drukarkę do profesjonalnego druku fotografii – imagePROGRAF PRO-1000. Dopiero wydrukowane prace oceniać będzie jury, co pozwoli na oddanie pełnej głębi i emocji uchwyconych obrazów.

Ponadto Canon przekaże nagrody dla zwycięzcy programu. To wysokiej klasy sprzęt: aparat EOS R6 z obiektywem RF 24-105 mm, a także drukarka MegaTank PIXMA G640, która oprócz dokumentów drukuje zdjęcia w bardzo dobrej jakości. Dodatkowo każdy uczestnik kończący udział w programie otrzyma sprzęt Canon, który pomoże mu w dalszym rozwoju umiejętności fotograficznych.

Emisja pierwszego odcinka premierowej edycji „Perfect Picture” odbędzie się 7 października o godz. 19:30, a kolejne odcinki telewizja TVN 7 wyemituje co piątek, o tej samej porze. Polska jest trzecim krajem na świecie, w którym został zrealizowany program „Perfect Picture”.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
Działania komunikacyjne projektu realizuje Komunikacja Plus PR. Obejmą bieżące informowanie o projekcie w mediach tradycyjnych oraz mediach społecznościowych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing