Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

CCC rozpoczyna produkcję ochraniaczy na buty dla szpitala w Bolesławcu

Zakład produkcyjny CCC w Polkowicach rozpoczął produkcję jednorazowych ochraniaczy na buty przeznaczonych dla personelu Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu (woj. dolnośląskie), jednego z 19 szpitali w Polsce zgłoszonego do walki z koronawirusem.
O autorze
0 min czytania 2020-04-01

Opracowane przez CCC, po konsultacjach ze szpitalem, ochraniacze na buty mają niestandardowe wymiary – są wyższe niż standardowe – by jeszcze lepiej chronić służby medyczne przed zarażeniem, co jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa personelu i pacjentów szpitala.

– Dynamicznie zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie wymaga od nas wszystkich zaangażowania w walkę z koronawirusem. Widząc rosnące zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej przeprowadziliśmy odpowiednie testy i rozpoczęliśmy produkcję ochraniaczy na obuwie, które zostaną przekazane dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu. Oczywiście produkcja realizowana będzie przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności . Robimy to w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy w stanie wesprzeć też inne placówki medyczne – mówi Daria Sulgostowska, rzecznik prasowy CCC S.A.