CLUE PR dla szwajcarskiego banku UBS

Clue PR przedłużyło umowę na prowadzenie działań komunikacyjnych w Polsce, Grecji i na Cyprze dla szwajcarskiego banku UBS. Agencja odpowiada za media relations oraz dostarczenie analiz banku w takich obszarach jak nowe technologie, odpowiedzialne inwestowanie czy rynki walutowe.
O autorze
1 min czytania 2020-04-21

– Polska jest dla UBS Wealth Management kluczowym rynkiem w Europie Środkowej. Zależy nam na lokalnej ekspertyzie i dobrej znajomości otoczenia medialnego w regionie, aby zapewnić odpowiednie wsparcie dla naszych działań – mówi Sandor Pasqualetti, head of Central Europe w UBS Global Wealth Management.

– UBS jako jeden z wiodących banków na świecie, bezpiecznie nawiguje swoich Klientów w tych burzliwych czasach. Pracować dla takiej instytucji jest ogromnym wyróżnieniem – podkreśla Karol Świtała, managing partner w Clue PR.

UBS to jedna z kluczowych szwajcarskich instytucji finansowych, która zapewnia doradztwo i rozwiązania finansowe dla klientów instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie, a także osób prywatnych w Szwajcarii. Bank koncentruje się na firmach, które mają silną pozycję na swoich rynkach, są efektywne kapitałowo i mają atrakcyjne perspektywy długoterminowego wzrostu lub rentowności. UBS ma swoje przedstawicielstwa w 50 krajach i działa na wszystkich głównych rynkach finansowych na świecie. Łącznie zatrudnia 67 000 osób i jest notowany na giełdach w Zurychu i Nowym Jorku.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj