Crocs wspiera globalną kampanię #EqualEverywhere

O autorze
1 min czytania 2021-03-04

W tym roku, wspierając Międzynarodowy Dzień Kobiet, Crocs nawiązał współpracę z UNFoundation, wspierając ich globalną kampanię #EqualEverywhere. Rozpoczęta w 2020 roku odniosła fenomenalny sukces docierając do 14 milionów ludzi z 20 krajów, którzy mają głos i mogą przyczynić się do poprawy sytuacji kobiet na całym świecie. Jest flagową kampanią ONZ na rzecz równości płci.

W 2021 roku kampania zgromadzi aktywistów, adwokatów, influencerów oraz wpływowych parterów międzynarodowych, aby mogli zadeklarować wspólnie hasło: „Nie przestaniemy, dopóki dziewczęta i kobiety nie osiągną #EqualEverywhere”.

Crocs z dumą wspiera wysiłki UNFoundation mające na celu zapewnienie równości kobietom i dziewczynom na całym świecie. Dołącz do Fundacji ONZ, jej partnerów i ludzi na całym świecie, angażując się w #EqualEverywhere. Razem możemy podejmować większe i szybsze działania na rzecz równości płci w każdym miejscu i każdej dziedzinie życia. Udostępnij na swoich social media #EqualEverywhere, zawalcz razem z nami o lepszą, bezpieczną przyszłość.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj