Czwarta odsłona projektu „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” Patrizia Aryton jesień-zima 2021

Prawdziwe piękno kryje się w duszy i to o nim opowiada czwarta odsłona projektu marki Patrizia Aryton. Kampania na sezon jesienno-zimowy 2021 „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” przedstawia historie pięciu inspirujących kobiet, które w swojej codzienności dążą do realizacji swojego potencjału.
O autorze
3 min czytania 2021-10-26

Akceptacja samego siebie to proces, który może trwać całe życie. Z czasem zdejmujemy maski, które chronią nas będąc tarczą przed codziennymi wyzwaniami. Dążąc do samorealizacji czerpiemy z mądrości życiowych by stać się tym kim chcemy, a nie tym jak chcą widzieć nas inni ludzie. Decyzje podejmowane świadomie prowadzą właściwymi ścieżkami, których finał może być zaskakujący. Marka Patrizia Aryton kontynuuje cykl „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” przy pomocy pięciu sylwetek Kobiet, które z bagażem doświadczeń pokazują, jak żyć w zgodzie ze sobą.

Firma w komunikacji rezygnuje z tradycyjnych modelek by oprócz pięknych ujęć dostarczyć klientkom inspirujących historii, opowiedzianych przez wyjątkowe bohaterki. Rodzinna marka, której fundamentem od początku istnienia była i jest Kobieta, skupia się na osobowości oraz dążeniu do samorealizacji w życiu. To wielowymiarowy projekt, który ma motywować i przybliżać sytuacje, z którymi ma lub może mieć styczność wiele Polek. Spełniają swoje marzenia, wychowują dzieci, prowadzą fundacje, działają społecznie i aktywnie wspierają potrzebujących. Zmieniają swój świat, ale też bliskie im otoczenia. Ich inspirujące historie marka będzie przybliżać w sezonie jesienno-zimowym 2021.

Marka Patrizia Aryton wychodzi z założenia, że strój jest dopełnieniem kobiecego wnętrza. Po beżowych i kremowych propozycjach wraca do dobrze znanej klasyki. Na zdjęciach studyjnych Marcina Biedronia obserwujemy bohaterki w eleganckich zestawach opartych na bieli, czerni i kolorze granatowym. Szykowne stylizacje tak samo jako proste fryzury podkreślają wiarygodność i szczerość naturalnych modelek. Ponadczasowe garnitury w połączeniu z jedwabnymi bluzkami tworzą lekkie zestawy. Reinterpretacja klasyki widoczna jest na kadrach wykonanych poza studiem. Słynne płaszcze otulające sylwetki bohaterek w butelkowej zieleni lub głębokim burgundzie uzupełniają i podkreślają osobowości Pań z projektu. Wśród nowych propozycji, oprócz tych biznesowych w kolekcji znalazły się te do codziennego użytkowania. Parka z białym kołnierzem, srebrna kurtka z obszernym kołnierzem czy kamelowa puchowa kurtka wykonana z dodatkiem kaszmiru. Wyróżniającym się elementem jednej ze stylizacji jest biały, mięsisty płaszcz wykonany z wełny teddy bear.

Marka odchodzi od sztywnego mundurku. Do garniturowych spodni załóż wygodne sneakersy, do płaszcza czapkę z daszkiem wykonaną z wełny, a pod elegancki kardigan ubierz t’shirt z nieoczywistym nadrukiem. W kolekcji jesień-zima 2021 nie brakuje dobrze znanych, ponad sezonowych modeli: dyplomatki, płaszcz z szalowym kołnierzem czy dzianinowych sukienek. Wprowadzane do sprzedaży od kilku sezonów kamizelki puchowe występują w kilku wariantach – krótka, długa, dwustronna. By stały się pożądanym akcesorium zastosowano różne, dekoracyjne pikowania na materiale.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kolekcja jesień-zima 2021 Patrizia Aryton jest dostępna w sklepie online oraz salonach marki w całej Polsce. W czwartej odsłonie kampanii „Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą” poznajemy 5 Kobiet prezentujących kolekcję jesień-zima 2021. Sylwetki bohaterek będą sukcesywnie pokazywane na kanałach internetowych marki Patrizia Aryton oraz będą komunikowane w salonach firmowych na terenie Polski. 

Bohaterki jesienno-zimowej odsłony projektu

Aleksandra Korulczyk

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Kocha życie na szóstym biegu i sport pod każdą postacią. Na nizinach triathlon, w górach – narty i skitury. Pasję dzieli z mężem, wybitnym triathlonistą i z dziećmi, które od urodzenia przesiąkają sportem. Z całą rzeszą swoich fanów dzieli się natomiast szeroką wiedzą z zakresu wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej i dietetyki. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy ciąża wyklucza sport, jak zacząć swoją przygodę z bieganiem czy triathlonem, jak się odżywiać, by być zdrowym i mieć energię na sport.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Innocenta Dźwierzyńska

Gdy po upadku swojej firmy przeżywała najgorszy czas w swoim życiu, los postanowił zadać jej cios nokautujący. Guz mózgu i diagnoza – śmierć, a w najlepszym wypadku częściowy paraliż. Innocenta Dźwierzyńska sama nie wie, jak znalazła siłę do walki nie tylko z własnymi słabościami, ale też z ograniczeniami służby zdrowia. Przeciwności losu udało się pokonać, a doświadczenie choroby przekuć w działania na rzecz innych chorujących na nowotwory.

Karolina Rokicka-Murszewska

Prawo jest jak puzzle, a najlepsze jest łączenie poszczególnych elementów w jedną całość. Szczególnie wtedy, gdy przy okazji odkrywa się często nieoczywistą logikę w prawie, a niekiedy jego absurdy. Karolina Rokicka-Murszewska, na Instagramie znana jako Pani od Admina, udowadnia, że prawo administracyjne może być fascynujące i przekonuje, że państwo nie powinno ingerować w niektóre sfery życia obywateli. Powinno natomiast chronić nasze wolności.

Katarzyna Konewecka-Hołój

Doświadczenie i mądrość życiowa pomogły wyznaczyć jej drogę, na której kłótnie z niesprawiedliwością świata pozbawione są sensu. Woli skupić się na służbie na rzecz drugiego człowieka. Na tym polu gotowa jest na wiele – po to, by nieść iskierkę nadziei dzieciom mieszkającym w rozpadających się domach, w miejscach zapomnianych przez ludzi i Boga. Nie zdajemy sobie sprawy, jaka jest skala ubóstwa w Polsce. Siła biedy, jakiej doświadczają najmłodsi, jest znacznie bardziej potężna niż wychowanie odbierane w domach – opowiada Katarzyna Konewecka-Hołój, założycielka i prezeska Stowarzyszenia Piękne Anioły.

Patrycja Zwolska-Radosławska

Osoby z niepełnoprawnościami nie są tak silne, aby o siebie zawalczyć, ale to nie oznacza, że można je pomijać, wykluczać, czy o nich zapomnieć – twierdzi Patrycja Zwolska-Radosławska, mama niepełnosprawnego nastolatka i szefowa Fundacji Świat Wspólnych Możliwości. Nazwa fundacji nie jest przypadkowa. Patrycja walczy bowiem o to, by zniknął krzywdzący podział na niepełnosprawnych i pełnosprawnych, a osoby z niepełnosprawnością intelektualną miały możliwości pełnego uczestnictwa w życiu społecznym.