Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Czwartek Social Media

Czwartek Social Media to wyjątkowe spotkanie branży i miłośników nowych mediów. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 6 czerwca w Warszawie o godzinie 19:00 w klubie 1500 m2 przy ulicy Solec 18.
O autorze
1 min czytania 2013-06-05

Spotkanie rozpoczyna się networkingiem przed startem – o 18:45. Jeśli chcecie się bliżej poznać i porozmawiać z innymi, warto przyjść chwilę wcześniej. Sesję networkingową poprowadzi Aleksander Szulc z SoTrendera.

Później prezentacje następujących osób:

1. Anna Miotk z NewsPoint – prezentacja na temat „Jak badać blogosferę” Po prezentacji debata, w której wezmą udział: Aleksander Szulc, Albert Hupa, Tomasz Baran oraz Anna Miotk. Poprowadzi Ilona Grzywińska.

2. Anna Mościcka – Miodek z Gazeta.pl – prezentacja na temat „Czy ktoś czyta Facebooka? Czyli o treściach, fanach i ruchu z perspektywy serwisów kontentowych.”

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

3. Martyna Szulc z John Pitcher – prezentacja na temat „Czym jest praca w SM, czyli rzecz o CV”

Na spotkanie można się zarejestrować tutaj: http://www.facebook.com/events/159482704224062/161810343991298/?notif_t=plan_mall_activity

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Czwartki Social Media odbywają się co miesiąc w Warszawie, Białymstoku, Krakowie, Katowicach i od tego miesiąca również w Szczecinie. Na spotkania uczęszczają pracownicy wyspecjalizowanych agencji marketingowych i PR w social media, blogerzy oraz startupowicze, których biznes jest związany z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się