Czy zamieniłbyś usługi streamingowe na wypożyczalnie kaset video? Zobacz przewrotne reklamy pokazujące prawdę lat 80.

Czy zamieniłbyś usługi streamingowe na wypożyczalnie kaset video? Zobacz przewrotne reklamy pokazujące prawdę lat 80.
Jak wiadomo Netflix wymiata konkurencję, ale inni dostawcy usług filmów i seriali online nie chcą odstawać! Na początku zeszłego tygodnia Australijski dostawca usług streamingowych stworzył reklamę, w której przypomniał, jak piękne były lata 80.
O autorze
1 min czytania 2017-07-31

Dziś z kolei francuski Canal rozpoczął zabawną kampanię, która w dość przewrotny sposób prezentuje atuty retro trendów.

Agencja BETC stworzyła serię reklam produktów i usług, które kiedyś wydawały się być – i na pewno były – cudownymi innowacjami. Wypożyczalnie wideo, domowe nagrywarki VHS, kompaktowe telewizory. Dzięki kampanii widzimy kontrast pomiędzy przeszłością a teraźniejszością!
Jasne, łatwo jest nam wyśmiewać technologie przeszłości, siedząc przed kilkudziesięciu calowymi ekranami LCD, ale te reklamy pokazują, jak wiele osiągnięto podczas dekady 😉

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

PS

Reklamę, o której napisaliśmy wyżej możecie zobaczyć tutaj. To tęsknota za dawnymi czasami. “Hungry Eyes” Erica Carmena, połyskujący garnitur, opalone ciało, piękne włosy i okulary noszone nocą, poczuj klimat dawnych lat…

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS2

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Lata 80. i 90. w Polsce to początek nowej generacji reklamy. Przenosi się ona z gazet i plakatów na coraz bardziej dostępny dla przeciętnego obywatela kanał komunikacji, czyli telewizję. Jeśli chcecie zobaczyć więcej polskich reklam z tego okresu, wejdźcie → tutaj.