Darmowa próba aplikacji ColibriTool

Firma 2.0 Web Solutions oferuje możliwość bezpłatnego wypróbowania pełnej wersji oprogramowania ColibriTool służącego do monitorowania kampanii marketingowych w Internecie. Zaprasza do dwutygodniowego dostępu do testu bez zobowiązań.
O autorze
1 min czytania 2012-11-07

Ostatnie lata w polskiej branży internetowej to silny, stabilny oraz dynamiczny wzrost. Obecnie Polacy korzystają z Internetu coraz bardziej intensywnie, np. poprzez codzienne zakupy w Internecie. To wszystko powoduje, że klasyczny model marketingu ulega coraz większej ewolucji i idzie w kierunku coraz szerszego wykorzystywania narzędzi służących do zwiększania efektywności reklam online, takich jak SEO (Search Engine Optimization) i SEM (Search Engine Marketing).

Internet jest obecnie motorem napędowym całej branży reklamowej w Polsce, a obecność na czołowych pozycjach w Google, najpopularniejszej stronie internetowej w Polsce, to niemal gwarancja sukcesu. Google posiada ponad 90% udziału wśród wyszukiwarek na rynku- korzystają z niej niemal wszyscy internauci. Każda, nawet najmniejsza firma ma możliwość wypozycjonowania swojej strony tak efektywnie, żeby odwiedzało ją więcej potencjalnych klientów, niż strony dużych, teoretycznie silniejszych firm konkurencyjnych.

Kluczową kwestią dla sprawdzania efektywności działań reklamowych w wyszukiwarkach jest mierzenie i analiza ich efektywności, dlatego firma 2.0 Web Solutions oferuje narzędzie marketingowe do monitorowania kampanii SEO, SEM i poprawy ruchu z wyszukiwarkach. ColibriTool to nowoczesne i łatwe w obsłudze narzędzie do:

• Monitorowania pozycji strony w wyszukiwarkach

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

• Sprawdzenia kto i skąd linkuje do strony internetowej

• Mierzenia efektywności pozycjonowania i ruchu w wyszukiwarkach

Słuchaj podcastu NowyMarketing

• Wyszukiwania najlepszych słów kluczowych

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

• Monitorowania konkurencji

ColibriTool umożliwia kontrolę nad pozycją słów kluczowych w ponad 160 wyszukiwarkach i podaje również analizę konkurencji, trendu i prognozy słów kluczowych w przyszłości. Taka analiza pozycji w wyszukiwarkach jest nieocenionym źródłem informacji niezbędnych do podjęcia trafnej decyzji o dalszym pozycjonowaniu, która w rzeczywistości może zaważyć o przyszłości przedsiębiorstwa. Profesjonalnie wykonana przez Colibri analiza pozwala być zawsze o krok przed konkurencją, co w dzisiejszej sytuacji rynkowej jest kluczem do sukcesu. Głównymi zaletami narzędzia ColibriTool to niezawodność, intuicyjny interfejs, niewielka pracochłonność oraz niskie koszty w porównaniu do narzędzi konkurencyjnych.

Firma 2.0 Web Solutions oferuje możliwość wypróbowania pełnej wersji oprogramowania ColibriTool przed podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie. Licencja free trial daje możliwość testowania produktu przez 2 tygodnie bez ograniczeń. Wystarczy się bezpłatnie zarejestrować podając tylko imię oraz adres mailowy na stronie.