Dawid Podsiadło pomaga chorym na raka i organizuje koncert charytatywny dla Stowarzyszenia Unicorn

Już 4 lutego br. w Światowy Dzień Walki z Rakiem odbędzie się wyjątkowy charytatywny koncert Dawida Podsiadło, z którego dochód zostanie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn.
O autorze
1 min czytania 2019-01-21

Dawid Podsiadło to obecnie jeden z najsłynniejszych muzyków w Polsce. Jego wydany w ubiegłym roku album „Małomiasteczkowy” pokrył się Potrójną Platyną w ciągu dwóch miesięcy sprzedaży, a „Małomiasteczkową Trasę” widziało w sumie ponad 100 tysięcy fanów. Na pierwszą część nadchodzących koncertów „Wielkomiejski Tour” bilety wyprzedały się w 4 minuty. Niedawno artysta otrzymał Paszport Polityki w kategorii Muzyka popularna.

Młody muzyk znany jest z chętnego włączania się w akcje charytatywne. Zorganizował aukcję złotych biletów na swoje koncerty, z której dochód został przekazany Stowarzyszeniu Mali Bracia Ubogich, a ostatnio na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał swój Małomiasteczkowy Kiosk, który był wykorzystywany przy promocji płyty i trasy koncertowej. Tym razem artysta zdecydował się wesprzeć dzieci i dorosłych chorujących onkologicznie, którzy korzystają z pomocy Stowarzyszenia Unicorn. Wyjątkowy charytatywny koncert odbędzie się 4 lutego 2019 r. w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Będzie to niezwykła okazja, aby zapewnić sobie niezapomniane wrażenia artystyczne, ale także pomóc osobom chorującym na nowotwory.

Bilety-cegiełki są do nabycia na stronie www.ebilet.pl. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przeznaczony na działalność Centrum Psychoonkologii Unicorn w Krakowie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się