dcs.pl i IMAGINE przygotowały nową witrynę intranetową Orange, po wygranym konkursie

Agencja interaktywna IMAGINE wraz z firmą informatyczną dcs.pl wykonały i wdrożyły witrynę intranetową dla Orange Polska SA. Wdrożenie jest wynikiem wygranego przez dcs.pl i IMAGINE konkursu ofert.
O autorze
0 min czytania 2016-05-23

Realizacja projektu obejmowała m.in. analizę przedwdrożeniową i zaprojektowanie rozwiązania dedykowanego Orange na platformę SharePoint 2013, w tym zaprojektowanie architektury informacji, wykonanie struktury do przechowywania informacji i opracowanie wymaganych funkcjonalności witryny.

Za wszystkie te prace odpowiadała firma dsc.pl. Do jej zadań należało także opracowanie dokumentacji i przeprowadzenie szkoleń obejmujących pracowników Orange (z wykorzystania platformy SharePoint). Agencja IMAGINE odpowiadała natomiast za przygotowanie koncepcji graficznej i interfejsu witryny intranetowej.

– To kolejny projekt tego typu przygotowany przez nas wraz z agencją IMAGINE. Współpracujemy wspólnie od kilku lat przy złożonych projektach marketingowych dla dużych Klientów, uzupełniając wzajemnie nasze kompetencje – mówi Krzysztof Kreczko, Project Manager w firmie dcs.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj