DJ SNOOPADELIC zagra w wirtualnej rzeczywistości dzięki TIDAL i Oculus

Występ na żywo DJ SNOOPADELIC będzie można obejrzeć już 20 lutego w TIDAL w wysokiej jakości dźwięku oraz w 3D w aplikacji Venues dostępnej w Oculus Quest.
O autorze
1 min czytania 2021-02-18

Będzie to kolejny z serii koncertów na żywo największych gwiazd światowej sceny muzycznej, który pozwoli fanom muzyki zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości bez wychodzenia z domu. Pierwszą artystką, która wzięła udział w projekcie była Charli XCX, a jej koncert wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów.

Każde show można oglądać w jakości 2D i wysokiej jakości dźwięku w TIDAL oraz w dostępnej na Oculus Quest aplikacji Venues w wirtualnej rzeczywistości. Więcej informacji jak korzystać z Oculus można znaleźć na stronie ocul.us/tidal-venues. Fani mają dostęp do tych wyjątkowych koncertów na stronie tidal.com/oculus. Oculus jest platformą wirtualnej rzeczywistości Facebooka. Pozwala skracać dystans pomiędzy artystą a odbiorcą, dzięki czemu każdy fan czuje się jakby stał na koncercie pod samą sceną.

Najnowsze wiadomości dotyczące koncertów będą się regularnie pojawiać na platformach społecznościowych TIDAL i Oculus. Więcej na temat współpracy można dowiedzieć się tutaj: https://tidal.com/partners/oculus

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj