Duet reżyserski The Kissinger Twins na wyłączność w Point of You

Do grona reprezentowanych przez Point of You twórców dołącza duet, The Kissinger Twins – Dawid Marcinkowski i Kasia Kifert. Finaliści SXSW w Austin oraz zdobywcy Oscara internetu – The Webby Award (w kategorii Best Use of Interactive Video) za film interaktywny „The Trip”.
O autorze
1 min czytania 2019-12-11

The Kissinger Twins to eksperci nowych mediów. Od ponad 15 lat realizują innowacyjne projekty łączące film z interaktywnością oraz social mediami. Ich najnowsze projekty to m.in. „@Sufferosa” pierwsza interaktywna seria filmowa na Instagramie oraz „Hegarty on…” spotkanie w virtual reality z Johnem Hegarty, jednym z najważniejszych twórców reklamy w XX wieku i zalożycielem agencji BBH.

Ich prace były prezentowane i nagradzane na ponad 50 międzynarodowych festiwalach filmowych oraz w szkołach związanych z nowymi mediami, m.in.: onedotzero, SXSW, Reykjavik IFF, Vancouver IFF, YouTube Day Singapore, NYU Tisch School of The Arts. a retrospektywa Cinematic Labyrinths” w Institute of Contemporary Arts w Londynie.

– Jesteśmy podekscytowani tym, że nawiązaliśmy współpracę z Point Of You. To zaszczyt być w jednej ekipie z takimi profesjonalistami. Zależy nam na rozwoju i balansie pomiędzy elementami filmowymi, reklamowymi oraz artystycznymi. Jesteśmy przekonani, że ich doświadczenie, w połączeniu z naszymi niekonwencjonalnymi pomysłami przyniesie zaskakujące rezultaty – The Kissinger Twins

Kasia realizuje również sesje zdjęciowe dla czołowych marek beauty oraz fashion. Pracowala z takimi markami jak: Chanel, Clarins, L’Oreal, Vaseline, Nivea, Avon, Remy Martin i Expedia.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Obecnie pracują nad debiutem fabularnym oraz narracyjno-przygodową grą video, w której oddadzą hołd klasycznemu kinu lat 60 i 70 XX wieku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing