Dwóch Dyrektorów Kreatywnych w Cheil Poland

Cheil Poland ma od czerwca dwóch Dyrektorów Kreatywnych. Obok Piotra Cedzyńskiego Dział Kreatywny agencji prowadzić będzie Mojca Tirš.
O autorze
1 min czytania 2015-06-15

Nowa Dyrektor Kreatywna dołączyła do zespołu Cheil Poland w kwietniu 2014 roku. Na stanowisku Creative Grouphead brała udział w tworzeniu i nadzorze największych projektów zintegrowanych kampanii z obszarów: digital, social, mobile i ATL retail. Mojca Tirš,              z pochodzenia Słowenka, od prawie dekady związana jest z polską branżą reklamową. Zaczynała w BBDO Warszawa, gdzie przez 7 lat tworzyła całościową komunikację dla klientów, takich jak Procter & Gamble, Pepsi Co., Mercedes-Benz, Wrigley, Bayer, Mars Polska, czy Polska Organizacja Turystyczna. Od czerwca, wraz z Piotrem Cedzyńskim poprowadzi Dział Kreatywny Cheil Poland.

W zespole agencji pojawiły się też dwie nowe twarze. Patryk Czugała objął stanowisko Mobile Developer w dziale Digital Production (wcześniej Senior Developer w Havas Worldwide Digital Warsaw). Ryszard Gielecki, który zasilił natomiast Dział Strategii na stanowisku Digital Strategy Planner (wcześniej Strategy Planner w Isobar).