Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Edukacja Eventowa Online – nowa inicjatywa platformy Świat Eventów

Świat Eventów od lat edukuje branżę eventową organizując liczne szkolenia stacjonarne. W czasie pandemii i odwołanych wydarzeń przenosi edukację do świata online.
O autorze
1 min czytania 2020-04-06

W duchu wzajemnego wsparcia i poszerzania wiedzy o eventach powstała na Facebooku grupa – Edukacja Eventowa Online by Nina Żukowska. Inicjatywa narodziła się z myślą o tych, którzy chcą się stale rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Grupa zrzesza nie tylko przedstawicieli agencji eventowych, ale także freelancerów i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z eventami.

Wszystko odbywa się wedle ustalonego z góry harmonogramu, w którym znajdują się treści merytoryczne, jak również inspiracje i kreatywne wyzwania.

Niewątpliwie najjaśniejszym punktem grupy „Edukacja Eventowa Online” jest możliwość zdobycia konkretnej, merytorycznej wiedzy zupełnie za darmo. Mini-szkolenia w formie transmisji na żywo prowadzi osobiście założycielka platformy edukacji eventowej Świat Eventów – Nina Żukowska. Tematyka tych wydarzeń na kwiecień obejmuje takie zagadnienia jak: event marketing, content w eventach, brand experience, storytelling czy kreacja.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Pierwszy odbiór tej inicjatywy przerósł oczekiwania samych organizatorów. Odbiorców stale przybywa, a ich zaangażowanie rośnie z każdym kolejnym postem.

– Wiemy, jak bardzo nasza branża odczuwa skutki obecnej sytuacji epidemilogicznej, niemniej jednak każdy z nas wciąż chce się rozwijać. Dlatego grupa zrzeszająca branżę eventową, to również doskonała okazja do wspólnego przetrwania tych trudnych dla wszystkich czasów. Chwila oddechu od informacyjnego szumu i możliwość usystematyzowania wiedzy czy nadrobienia zaległości – mówi Nina Żukowska, założycielka platformy Świat Eventów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się