Edyta Malesza-Malatrat nową dyrektor ds. marketingu i PR w Grupie Symfonia

Edyta Malesza-Malatrat nową dyrektor ds. marketingu i PR w Grupie Symfonia
Edyta Malesza-Malatrat objęła stanowisko dyrektorki ds. marketingu i PR w Grupie Symfonia. Odpowiada za strategię marketingową i transformację cyfrową marketingu, która umożliwi realizowanie ambitnych celów biznesowych Grupy, w tym dalszą ekspansję na rynki Europy Środkowo-Wschodniej.
O autorze
1 min czytania 2024-03-13

W ciągu blisko dwudziestu pięciu lat kariery zawodowej Edyta Malesza-Malatrat zdobyła doświadczenie na rynkach B2C i B2B w Wielkiej Brytanii, zarządzając rozbudowanymi strukturami marketingowymi między innymi w takich globalnych firmach jak Procter & Gamble, Cisco i SAP. Z dynamicznym rynkiem technologii B2B związana jest od 2016 roku. Obejmowała stanowiska dyrektorki ds. transformacji marketingowej w regionie EMEA, dyrektorki marketingu na Europę Środkową i Wschodnią w SAP, wcześniej zaś w Cisco zajmowała się generowaniem popytu oraz marketingiem interaktywnym w regionie EMEA.

– Razem z moim zespołem będziemy dążyć do tego, aby wzmocnić pozycję Symfonii na rynku środkowoeuropejskim. Strategię marketingową, której celem jest wsparcie firmy w dalszej ekspansji, opieramy na celach biznesowych, potrzebach klientów i obserwacjach dynamiki rynku. Tworzymy plany marketingowe, które napędzają markę, zwiększają liczbę nowo pozyskanych klientów i przychody naszej organizacji – mówi Edyta Malesza-Malatrat.

Edyta Malesza-Malatrat jest ekspertką w obszarach kształtowania rynku docelowego, identyfikowania motorów wzrostu, projektowania GTM i strategii marketingowej. Ma doświadczenie w przeprowadzaniu dużych transformacji organizacyjnych i cyfrowych marketingu. Uważa, że marketing B2B w firmach SaaS jest krytycznym motorem wzrostu i rozwoju firmy. Chętnie występuje jako ekspertka podczas branżowych paneli i prelekcji.

Zdjęcie główne: Edyta Malesza-Malatrat

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj