Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Efigence kształci przyszłych programistów

Już po raz trzeci osoby zainteresowane rozpoczęciem kariery w zawodzie front-end developera wzięły udział w bezpłatnych warsztatach projektowania aplikacji internetowych Efigence Camp.
O autorze
1 min czytania 2017-09-12

W tegorocznej edycji – pod okiem doświadczonych programistów – swoje pierwsze aplikacje stworzyło 45 uczestników szkoleń. Najlepsi od października rozpoczną staż w dziale front-end development firmy Efigence.

Od pierwszej edycji warsztaty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Z roku na rok wpływa coraz więcej zgłoszeń od osób, które dopiero wkraczają na ścieżkę zawodową albo pracują już od jakiegoś czasu w różnych zawodach, ale planują się przebranżowić w kierunku programowania. Co roku najbardziej zaangażowani uczestnicy warsztatów biorą udział w naszym programie stażowym. Większość z nich zostaje z nami na stałe, mierząc się z autentycznymi projektami dla klientów.”, wyjaśnia Łukasz Wełniak, Head of Front-end w Efigence.

Efigence Camp to seria spotkań łączących wykłady i warsztaty dla początkujących front-end developerów. Do tegorocznej edycji zgłosiło się blisko 200 osób, spośród których zostało wybranych 45 uczestników. Podczas 48 godzin spotkań powstało ponad 51 000 linii kodu, a każdy z uczestników stworzył prototyp aplikacji bankowości elektronicznej.

Oprócz samej technologii, uczestnicy warsztatów poznają tajniki pracy w zawodzie. Dowiadują się m.in. jak powstaje projekt, w jakiej formie powinien być dostarczony klientowi, jaka jest rola front-end developera na poszczególnych jego etapach.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na Efigence Camp trafiłam jako początkujący front-end deweloper, uczący się w domu z internetowych tutoriali i całkowicie niepewny swoich umiejętności. Warsztaty pomogły mi usystematyzować wiedzę, poznać nowe technologie i bezstresowo przejść proces rekrutacji. Świetna atmosfera panująca w firmie skłoniła mnie do pozostania w niej na dłużej – dziś pracuję w międzynarodowym zespole, współtworząc aplikację bankową.”, mówi Katarzyna Drabarek, uczestniczka zeszłorocznych warsztatów od roku pracująca w Efigence.

Efigence Camp to organizowane przez firmę Efigence od trzech lat warsztaty projektowania aplikacji internetowych. Do tej pory program ukończyło już ponad 150 osób. Zajęcia prowadzone są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży, doskonale znających realia pracy przy rozbudowanych aplikacjach bankowych przeznaczonych na platformy mobilne oraz desktopowe.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się