Egg Gang x Father Of Asahd – najpopularniejsze jajko na Instagramie i Dj Khaled we wspólnym projekcie

Egg Gang x Father Of Asahd – najpopularniejsze jajko na Instagramie i Dj Khaled we wspólnym projekcie
World Record Egg stworzyło kolekcję ubrań wraz z Didżejem Khaledem, z której całkowite zyski zostaną przekazane fundacji Jed Foundation na rzecz osób zmagających się z problemami psychicznymi.
O autorze
1 min czytania 2019-04-30

Kojarzycie słynne jajko, które pobiło rekord popularności na Instagramie? Na początku lutego cała tajemnica wokół niego została rozwiązana, bowiem okazało się, że za akcją stoi platforma streamingowa Hulu, zaś jej celem jest nagłośnienie problemów związanych ze zdrowiem psychicznym.

Teraz rekordowe jajko nawiązało współpracę ze słynnym Didżejem Khalidem, w ramach której stworzono kolekcję t-shirtów i bluz zatytułowaną „Egg Gang x Father Of Asahd”. Każde ubranie posiada charakterystyczną grafikę z motywem jajka.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

 

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Co ważne, 100% zysków ze sprzedaży zostanie przekazanych fundacji Jed Foundation, która pomaga osobom zmagającymi się z problemami psychicznymi. Cała kolekcja dostępna jest na stronie.

PS

Akcja podobna do tej z World Record Egg, jednak tym razem to zdjęcie drzewa na Instagramie bije rekordy popularności. Tym razem kontekst inicjatywy jest nieco inny – za każde 10 polubień fotografii, firma tentree posadzi nowe drzewo.