Ekomersy – wyróżnienia dla branży e-commerce

Już w październiku podczas Targów eHandlu zostaną przyznane pierwsze nagrody branżowe rynku e-commerce. Wyróżnione zostaną firmy i osoby, które zdobyły uznanie rynku i przyczyniają się do rozwoju e-handlu w Polsce.
O autorze
0 min czytania 2012-07-11

Ideą Ekomersów jest wyróżnienie marek oferujących najlepsze produkty i usługi dla sprzedających w Internecie. Statuetki zostaną przyznawane przez klientów i osoby, które rozwiją swoje własne e-biznesy.

Wyróżnienia zostaną przyznane w sześciu kategoriach: Najlepsza platforma sklepowa,Operator logistyczny roku, Najlepszy system płatności, Debiut roku 2012, Najlepsi w komunikacji, Osobowość Roku.

Konkurs będzie odbywał się w kilku etapach. Do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatów do nagrody w poszczególnych kategoriach, wypełniając formularz dostępny na stronie ekomersy.pl

Kolejny etap to wybór nominowanych przez Jurorów. Wśród ekspertów, którzy będa typowalinominowanych znajdą się m.in. Michał Sadowski, Paweł Tkaczyk, Jacek Gadzinowski, Artur Kurasiński, Krzysztof Gontarek.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wręczenie Ekomersów odbędzie się 24 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Gala przyznania nagród będzie towarzyszyć jednemu z najważniejszych wydarzeń w branży jakim są Targi eHandlu. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing