Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Elektryczna odyseja, czyli KÄRCHER wspiera wyścigi Extreme E

Extreme E, międzynarodowa jednoklasowa seria wyścigów off-road, ogłosiła, że Kärcher został Oficjalnym Dostawcą Sprzętu Czyszczącego dla serii. Niemiecka firma współpracuje z Extreme E, aby zapewnić, że flota elektrycznych SUV-ów ODYSSEY 21 jest utrzymywana w nieskazitelnym stanie.
O autorze
2 min czytania 2021-05-07

Stacje czyszczące zostały ustawione na każdej z tras zawodów, aby utrzymać samochody w czystości podczas X Prix, począwszy od debiutu serii na piaszczystych terenach Arabii Saudyjskiej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, oszczędzających zasoby naturalne produktów o zoptymalizowanym zużyciu wody i energii, urządzenia Kärcher gwarantowały, że nie doszło do żadnych szkód dla środowiska. To zaś jest podstawą misji Extreme E „ścigania się bez śladu” we wszystkich odległych lokalizacjach w tym roku, takich jak Brazylia, Patagonia, Grenlandia, Senegal i Arabia Saudyjska.

– Jesteśmy zachwyceni, że Kärcher dołączył do grona dostawców dla Extreme E. Firma podziela ten sam pogląd co my, jeśli chodzi o dbałość o środowisko i promowanie codziennych rozwiązań dla naszej planety, a my oczywiście wierzymy, że jest to istotne dla nas wszystkich. Ważne jest, aby zapewnić, że nasza flota ODYSSEY 21s jest utrzymywana w czystości, nie tylko ze względu na korzyści wizualne, ale jest to również istotne dla bezpieczeństwa – powiedział Ali Russell, chief marketing officer w Extreme E.

– Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać Extreme E jako oficjalny dostawca sprzętu czyszczącego współpracując w celu zwrócenia uwagi na konsekwencje zmian klimatycznych. To co jest dla nas ważne we wszystkich naszych działaniach sponsoringowych to autentyczność naszego zaangażowania. Oznacza to, że wszystkie nasze zobowiązania opierają się na zasadzie przewodniej i muszą być zgodne z naszymi wartościami korporacyjnymi. Kärcher to przede wszystkim zachowanie wartości. Ta idea całkowicie nas przekonała: Jazda w pełni elektrycznymi SUV-ami w mieszanych zespołach w miejscach bardzo zagrożonych zmianami klimatu, aby zwrócić uwagę na ten i podobne problemy naszej planety – powiedział Christian May, deputy chief executive officer & chief sales officer w Kärcher.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Po inauguracyjnym wyścigu w Arabii Saudyjskiej (3-4 kwietnia), Extreme E odwiedzi Senegal (29-30 maja), Grenlandię (28-29 sierpnia), Brazylię (23-24 października) i Patagonię (11-12 grudnia). Poprzez organizowanie wyścigów w miejscach, które cierpią z powodu kryzysu ekologicznego, takich jak amazońskie lasy deszczowe czy Arktyka, celem jest zwiększenie świadomości i zainteresowania widzów kwestiami ochrony środowiska.

Seria ma również unikalny format, ponieważ wyścigi będą odbywały się bez udziału widzów i będą transmitowane jako dwugodzinne programy, co ma na celu zmniejszenie śladu węglowego mistrzostw.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

W oparciu o hasło przewodnie marki, Kärcher stworzył motto „Be the difference” i dąży do tego, aby być punktem odniesienia dla zrównoważonego rozwoju na rynku domowych i profesjonalnych urządzeń czyszczących. Globalna firma ma misję, aby do końca 2021 roku jej produkcja była całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, podobnie jak Extreme E.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się