Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Elon Musk znów zaskakuje – rakieta Falcon Heavy z Tesla Roadsterem już w drodze na Marsa

Elon Musk znów zaskakuje – rakieta Falcon Heavy z Tesla Roadsterem już w drodze na Marsa
Po emocjach związanych z Super Bowl wchodzimy na, dosłownie, wyższy poziom. Elon Musk dokonał czegoś niesamowitego. SpaceX wystrzelił swoją rakietę – Falcon Heavy, do której przymocowany został czerwony samochód marki Tesla.
O autorze
1 min czytania 2018-02-07

fot. Twitter

Wczoraj ok. 21.45 czasu polskiego z Centrum Kosmicznego im. Kennedy’ego w Cape Canaveral wystrzelono w kosmos najpotężniejszą rakietę operacyjną – Falcon Heavy. Na jej pokładzie znalazł się czerwony kabriolet Muska – Tesla Roadster. Za kierownicą usiadł Starman – manekin w stroju kosmonauty! Jak prezentuje się widok z samochodu, który znajduje się w kosmosie?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Rakieta Muska mierzy 70 metrów, jest wyposażona w 27 silników i 3 rdzenie. Konstruktorzy porównują ją do rakiety Saturn V, która brała udział w programie Apollo. Robi wrażenie!

PS

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Jeśli jesteśmy już przy kosmicznych wyczynach, warto przypomnieć akcje Red Bulla. Polegała ona na skoku Felixa Baumgartnera z balonu wysłanego na wysokość 39 kilometrów. Zostały pobite wtedy 3 rekordy, ponadto transmisję na YouTube na żywo oglądało prawie 8 mln widzów, fanpage wydarzenia zyskał kilkaset tysięcy fanów, a o samym wydarzeniu mówiły stacje telewizyjne i radiowe na całym świecie.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS2

Ludzie od dawna chcieli odkrywać kosmos. Lata przygotowań, testy i rozczarowanie. W latach 70. czterej polscy piloci mieli szanse na lot w kosmos. Dużo trudnych decyzji, przygotowania, nadzieje i wielki zawód. Samsung po latach spełnia marzenie generała Kuziory.

PS3

Krótkie reklamy przygotowywane na Super Bowl to małe dzieła sztuki. Zrobione z pomysłem, sercem i rozmachem. Nie inaczej było w przypadku Audi, które kilka lat temu pokazało, że model R8 może zrobić wrażenie nawet na astronaucie.