Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Empik po raz czwarty organizuje Wirtualne Targi Książki

13 października startuje 4. edycja targów. Przez dwa tygodnie odbędzie się 60 wydarzeń na czterech Scenach: spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami, warsztaty, sesje live cooking oraz webinary, także dla branży książkowej. Na wirtualnych stoiskach swoją ofertę zaprezentuje 150 wydawców.
O autorze
2 min czytania 2021-10-06

Wydarzenie, które pokochali czytelnicy

Empik, który od lat łączy twórców z publicznością organizuje Wirtualne Targi Książki na Empik.com i w aplikacji mobilnej już po raz czwarty. Spotkania autorskie w ramach trzech wcześniejszych edycji przyciągnęły łącznie 3 mln unikalnych użytkowników. Jesienna odsłona, która startuje już 13 października ma wszelkie podstawy, aby pobić dotychczasowe rekordy frekwencji. To będzie prawdziwy dwutygodniowy festiwal z dziesiątkami wydarzeń – spotkań z polskimi i zagranicznymi autorami, głównie wokół premier, warsztaty – w tym live cooking, webinary oraz relacje zza kulis prowadzone przez influencerów. A wszystko na scenach: Głównej, Apostrof, Przecinek i Kropka oraz zupełnie nowej – Rozwój, a także branżowej Scenie Forum.

Scena Główna to miejsce dla tzw. headlinerów, literatury sensacyjnej, kryminalnej i thrillerów. Wśród gości znajdziemy najważniejsze nazwiska z polskiej i światowej literatury, między innymi Katarzynę Bondę, Przemka Staronia, Alexa Michaelidesa, Johna Flanagana, a także Jerzego Bralczyka i Michała Ogórka. Na Scenie Apostrof odbędą się wydarzenia poświęcone literaturze pięknej oraz reportażom – między innymi z udziałem Magdaleny Wolińskiej-Riedi, Jacka Dehnela, Dominiki Słowik, Kena Folleta i Zygmunta Miłoszewskiego. Dopełnieniem wydarzeń w tej przestrzeni będzie  premiera książki oraz audiobooka: „Mała Księżniczka”, w której udział wezmą autorka Karolina Lewestam, a także Maja Ostaszewska oraz zespół Tęskno.

Nowością w programie Wirtualnych Targów Książki jest dedykowana literaturze poradnikowej Scena Rozwój – przestrzeń, która inspiruje do odkrywania i rozwoju nowych zainteresowań, porusza zagadnienia związane z motywacją, rozwojem osobistym, kulinariami czy ogrodnictwem. Na tej Scenie zagoszczą między innymi Maia Sobczak, Alicja Rokicka oraz Wioleta Błazucka, a warsztaty z ich udziałem będą połączone z sesją live cooking. Uczestnicy Wirtualnych Targów Książki będą także mogli wziąć udział w webinarze przygotowanym przez Natalię de Barbaro, autorkę bestsellerowej „Czułej przewodniczki”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Rodzice natomiast znajdą wiele inspiracji podczas wydarzeń zaplanowanych na Scenie Przecinek i Kropka, gdzie pojawi się między innymi przegląd nowości literackich dla dzieci prezentowany przez dziennikarki Katarzynę Stoparczyk i Justynę Dżbik-Kluge oraz pisarza Marcina Szczygielskiego a także odbędą się spotkania z Martyną Wojciechowską i Sylwią Chutnik.

Empik dzieli się wiedzą z branżą

Z myślą o wydawcach, autorach i innych przedstawicielach rynku książki Empik przygotował również specjalny program wydarzeń na Scenie Forum. Eksperci Empiku oraz goście specjalni skupią się na zagadnieniach związanych z kontentem cyfrowym. W programie znajdziemy m.in. specjalistyczne webinary: „Nowoczesny czytelnik – ebooki i audiobooki w bibliotekach”, „Jak projektować okładki cyfrowych książek?” czy „Jak nagrać dobry audiobook?”. To także spotkanie dotyczące print on demand – unikalnego rozwiązania oferowanego przez Virtualo oraz panel: „Czego czytelnik szuka w Internecie?”, przybliżający zagadnienia z obszaru SEO. Dodatkowo, wśród prowadzących wydarzenia na Scenie Forum pojawią się znani i cenieni polscy pisarze, między innymi Zygmunt Miłoszewski, który wspólnie z dr Igą Bałos opowie o prawach autorskich w publikacjach online. Współorganizatorem wydarzenia jest Unia Literacka.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Podczas Wirtualnych Targów Książki swoją ofertę zaprezentuje ponad 150 wydawców. Odwiedzający wirtualne stoiska mogą liczyć na atrakcyjne promocje i rabaty obejmujące publikacje drukowane oraz cyfrowe a także na bezpłatną dostawę zamówień w ramach usług Empik Premium. Będzie można również kupić książki z autografami twórców. Wydarzenie potrwa od 13 do 26 października online na: empik.com/wirtualne-targi-ksiazki oraz w aplikacji mobilnej Empik. Transmisje spotkań i warsztatów będą dostępne na profilach Empiku: na Facebooku (z tłumaczeniem na język migowy), Instagramie oraz YouTube. Wydawcy, autorzy, twórcy, a także inne osoby bezpośrednio związane z branżą, mogą wziąć udział w webinarach, rejestrując się na platformie ClickMeeting.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się