Energa Operator stawia na responsywność

Janmedia Interactive, we współpracy z Energa Operator SA, przygotowała responsywną wersję serwisu energa-operator.pl. Głównym celem realizacji było poprawienie poziomu dostępności i użyteczności serwisu. Jest to pierwsza responsywna strona www dystrybutora energii w Polsce.
O autorze
0 min czytania 2014-10-13

Nowa wersja energa-operator.pl została odświeżona pod kątem użyteczności. Janmedia, wraz z Klientem, podczas realizacji redesignu uprościła architekturę informacji w serwisie oraz w inny sposób pogrupowała dostępne w nim treści. Wyraźniej zaznaczony został także podział sekcji przeznaczonych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Co więcej, poprawiona została szata graficzna, jest zdecydowanie nowocześniejsza.

Poza wdrożeniem serwisu zgodnie z Responsive Web Design do jego funkcjonalności została dodana możliwość geolokalizowania wybranych informacji. W zależności od lokalizacji urządzenia, z którego korzysta użytkownik zostaną mu wyświetlone informacje dedykowane dla jego regionu.

W nowej wersji serwisu użytkownicy będą w stanie szybciej wyszukać informacje takie jak: komunikaty dot. wyłączeń, dane kontaktowe, informacje o procedurze przyłączenia do sieci oraz będą mogli z łatwością znaleźć potrzebne dokumenty.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj