Euvic Performance dla GRUPY CSV

Euvic Digtal (Grupa Euvic Performance), została wybrana przez Grupę CSV, lidera na polskim rynku lakierniczym z zakresu dostarczania produktów, usług i szkoleń. Agencja odpowiedzialna była za kompleksowe opracowanie i wdrożenie nowego serwisu www.csv.pl.
O autorze
0 min czytania 2023-03-22

Grupa CSV specjalizuje się w lakiernictwie samochodowym, przemysłowym i meblowym. Zadaniem Euvic Digital było stworzenie architektury informacji, która w czytelny i klarowny sposób przedstawi usługi lakiernicze Grupy CSV sprzedawane przez firmę produkty na rynku lakierniczym.

– Naszym celem było stworzenie nowoczesnego portalu, na którym możemy podzielić się z rynkiem lakierniczym zdobytym przez lata know-how oraz możliwościami jakie dają wdrażane przez nas w lakierniach klientów rozwiązania. Agencja Euvic Digital świetnie zrozumiała nasze oczekiwania i potrzeby, przygotowała koncepcję oraz zaprojektowała stronę – mówi Paweł Staroń, marketing manager w firmie Grupa CSV.

Agencja opracowała także projekt graficzny strony, treści merytoryczne wraz z optymalizacją tekstów. Po stronie Euvic Digital był również development strony. Agencja będzie odpowiadała za stały rozwój oraz utrzymanie serwisu, w tym za przeprowadzenie szkolenia dla pracowników z systemu CMS.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj