Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Ewa Górska objęła stanowisko head of human capital w Group One Media

Ewa Górska dołączyła do Group One obejmując stanowisko head of human capital w Group One Media. W tej roli zajmie się rozwojem kultury organizacyjnej, optymalizacją procesów HR oraz budowaniem przewagi konkurencyjnej organizacji jako pracodawcy.
O autorze
2 min czytania 2023-08-30

Ewa Górska to praktyk w obszarze HR z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach z różnych branż w tym w finansowej, energetycznej i telekomunikacyjnej. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zajmowała najwyższe stanowiska zarządzające obszarem human resources w takich firmach jak UNIQA, ING Bank Śląski, RWE, a ostatnio w EOS Polska.

W Group One Media objęła stanowisko head of human capital wraz z 9-osobowym zespołem odpowiedzialnym za pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój oraz employer branding w spółkach Grow Now, Labcon, Mediaplus, SalesTube, TechNest, RL Media oraz Value Media.

Na swoim koncie Ewa z sukcesem wdrożyła wiele procesów HR takich jak: budowanie funkcji HRBP, Performance Management, zarządzanie talentami, wartościowanie stanowisk pracy, badanie zaangażowania pracowników, EVP i wiele innych. Uczestniczyła w wielu procesach dotyczących zmian organizacyjnych i transformacjach roli HR, który w Group One Media funkcjonujący jako Human Capital, jest priorytetowym obszarem i przechodzi dynamiczny rozwój od 2021 roku.

– Group One Media rośnie rok do roku o ok. 40%, a tak szybki rozwój organizacji wymaga dużej uwagi na zachowanie równowagi pomiędzy cenioną przez naszych pracowników kulturą pracy i atmosferą, a automatyzacją procesów human capital i codziennej pracy. Wciąż wdrażamy nowe procedury, narzędzia usprawniające obieg informacji i dostęp do danych, ale niezmiennie naszą największą wartością i priorytetem są, byli i pozostaną ludzie rozwijający naszą firmę. Ewa wraz z dołączeniem do naszej grupy wnosi doświadczenie, jak ten balans pomiędzy rozwojem ludzi i biznesu budować i tworzyć najlepszą kulturę organizacji – mówi Kamil Wiszowaty, CEO Group One Media.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Celem całego działu human capital, który objęła Ewa Górska, jest dalsza koncentracja na pozyskiwaniu najlepszych talentów z rynku, planowanie ich rozwoju, promowanie kultury feedbacku, w tym rozwój cyklicznego badanie 360 One Eval dla wszystkich pracowników, badania satysfakcji pracowników oraz programów rozwojowych dla pracowników Group One Media.

– Biorąc pod uwagę wyzwania, jakie niesie biznesom współczesny świat z rozwijającą się technologia AI, sposób w jaki funkcjonują w nim ludzie jest kluczowy dla rozwoju. W zwycięskich kulturach odpowiedzialności, każdy członek zespołu jest liderem i ma możliwość podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Dołączam do firmy, która w oparciu o te wartości buduje wzajemne zaufanie, umożliwiając rozwój i efektywność pracownikom i całej organizacji. W Group One Media obszar human capital, to obok biznesu, klientów i innowacji jeden z czterech filarów. Cieszę się, że będę mogła być partnerem zarządu w jego rozwoju – mówi Ewa Górska.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Ewa Górska na stanowisku head of human capital zastąpiła Katarzynę Niczypor, która podjęła decyzję o dalszym rozwoju w kierunku doradczym w roli psychologa, coacha oraz trenera.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się