Facebook: Workplace dla rządów i słub ratunkowych za darmo

Facebook ogłosił właśnie udostępnienie swojej platformy Workplace w wersji Advanced wszystkim instytucjom rządowym i służbom ratunkowym na świecie za darmo przez 12 miesięcy.
O autorze
1 min czytania 2020-03-19

Administracja państwowa oraz służby ratunkowe odgrywają kluczową rolę podczas epidemii COVID-19 – niosąc pomoc chorym, czy też dbając o dostarczanie społeczeństwu rzetelnych informacji. 

Na ich pracownikach ciaży ogromna odpowiedzialność, a przy tym często są bezpośrednio narażeni na kontakt z koronawirusem. Jednocześnie coraz większym wyzwaniem staje się komunikacja – podobnie jak w wielu innych sektorach, pracownicy administracji coraz częściej pracują zdalnie i polegają na narzędziach mobilnych. Udostępniając Workplace za darmo, Facebook postanowił to ułatwić.

Już dziś z Workplace korzysta między innymi rząd Singapuru, ratusz Oslo czy londyńska straż pożarna. Workplace pomaga im dzielić się informacjami, uzyskiwać dostęp do aktualności oraz odpowiadać na dynamicznie zmieniającą się sytuację. 

Z Workplace korzysta również Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Carey Kyer, kierująca komunikacją wewnętrzną w WHO stwierdziła niedawno, że „Workplace w pełni odpowiada na naszą potrzebę komunikacji i bieżącego kontaktu ze współpracownikami na całym świecie, szczególnie w czasie trwającego kryzysu zdrowia publicznego na międzynarodową skalę”.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Więcej informacji na ten temat dostępne jest w tym artykule

Słuchaj podcastu NowyMarketing