Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Twoje kampanie zarabiają, a bank po cichu zabiera zysk

Nieefektywne finanse zjadają Twój zysk po cichu. Wallester Business to 0 zł za konto IBAN, nielimitowane karty i wymiana 10 walut 24/7. Zapomnij o ukrytych kosztach, zbieraniu paragonów i bałaganie w fakturach. Odzyskaj budżet na rozwój agencji!

Załóż konto za darmo

Fanex z nową stroną www oraz sklepem online

Fanex – polski producent sosów dla branży HoReCa, wprowadził zapowiadane zmiany i gruntownie odświeżył swoją stronę internetową oraz sklep online. Koncept wizualny projektu został znacząco uproszczony, a jego graficzny design nawiązuje do obecnych trendów rynkowych.
O autorze
1 min czytania 2017-11-06

Licząc na szersze dotarcie także do klientów detalicznych, Fanex wprowadził kilka dodatkowych usprawnień na swojej stronie internetowej.

Nowa odsłona strony www.fanex.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim uproszenie oraz poprawa funkcjonalności całego serwisu internetowego marki. Obecna witryna pozwala poruszać się Klientom po mapie strony w sposób bardzo intuicyjny.

Zintegrowany ze stroną główną sklep online (www.sklep.fanex.pl) to również w pełni mobilna, przejrzysta i czytelna prezentacja wyrobów Fanex oraz Tres Amigos. Zgodnie z zamysłem firmy, zarówno strona internetowa marki jak i sklep online, charakteryzują się podobną identyfikacją wizualną, nawiązującą do nowych opakowań produktów Fanex.

Strona internetowa zaprojektowana została w technologii RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu można ją przeglądać także na urządzeniach mobilnych, takich jak np. smartfon lub tablet. Za projekt odpowiada agencja StudioDN z Łomianek.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 100 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Teraz Klienci sklepu internetowego fanex.pl mogą korzystać z kilku metod płatności za zamówienia, m.in. z błyskawicznych przelewów mobilnych.

Od lat jesteśmy nastawieni głównie na sprzedaż naszych wyrobów w kanale B2B. Coraz częściej dostajemy jednak sygnały od Klientów indywidualnych, którzy po spróbowaniu wyrobów Fanex, np. w punktach typu convenience store pytają o szerszą dostępność naszych produktów w sprzedaży detalicznej. Postanowiliśmy zatem rozbudować nasz sklep internetowy oraz wprowadzić w nim szereg nowych produktów, funkcjonalności i udogodnień – mówi Piotr Kubiczek, Dyrektor Handlowy w Fanex.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się