Festiwal Inspiracji z okazji 10-lecia Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

Już 28 i 29 listopada w warszawskim teatrze Palladium odbędzie się Festiwal Inspiracji - jedyna taka impreza w Polsce. Tym razem z okazji 10 lecia Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców - pod hasłem - MAMY COŚ DO POWIEDZENIA!. To niepowtarzalna szansa wysłuchania „The best of last 10 years”...
O autorze
1 min czytania 2016-11-04

…i zobaczenia na żywo najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych mówców inspiracyjnych w Polsce.

2 dni jednego z największych festiwali słowa w Polsce. 40 mówców, ogromna dawka energicznych, dowcipnych i piekielnie inteligentnych wystąpień. Daj się oczarować i zainspirować.

Nie zapominajmy, że to świetna okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. 1000 uczestników to szansa na zbudowanie wartościowych relacji! Ponadto całość Festiwalu Inspiracji będzie transmitowana LIVE! i dzięki temu będą mogły w nim uczestniczyć tysiące osób.

Pierwszy dzień Festiwalu odbędzie się pod hasłem MAMY COŚ DO POWIEDZENIA! – w biznesie! Gospodarzem sceny będzie Jacek Rozenek.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Przygotujmy się na zastrzyk bezbłędnych i głęboko zapadających w pamięć wystąpień:

  • Grzegorz Turniak, Wojciech Herra, Sebastian Kotow oraz Jerzy Zientkowski opowiedzą o sprzedaży siebie, swojej specjalizacji, produktów i usług,
  • Jacek Walkiewicz, Rafał Żak, Marzena Mazur i Michał Zawadka zainspirują Nas w temacie rozwoju dorosłych i edukacji młodzieży,
  • Marek Skała, Robert Jasiński, Marek Adamski oraz Karol Bartkowski wskażą na decydujące różnice w przywództwie i zarządzaniu,
  • Kamil Kozieł, Anna Szubert, Piotr Cieszewski i Agnieszka Maruda dotrą do naszych umysłów – spotkania, narady, prezentacje, wizerunek.

Wieczór spędzimy z Mentoring Theater. To nowatorska formuła sesji mentoringowej osadzonej w przestrzeni teatru. Robert Krool, Dariusz Milczarek & Michał Bukowski odegrają na scenie role, z którymi widz może utożsamić się zarówno w codziennym życiu zawodowym, jak i prywatnym. Mentoring Theater to niezwykłe spotkanie aktora z widzem, lecz przede wszystkim mentora z mentee, które daje możliwość przyjrzenia się sobie samemu oraz własnym postawom i zachowaniom z „bezpiecznej odległości” fotela teatralnego. Zapraszamy do dyskusji o kategorii, jej znaczeniu i użyteczności dla rozwoju kompetencji osobistych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Drugi dzień Festiwalu uświetnią przemówienia wyjątkowych prelegentów w temacie MAMY COŚ DO POWIEDZENIA – po godzinach! (pasje / hobby / life ballance). Miłośników sztuki mówienia, adeptów, i aspirantów zapraszamy na warsztaty z tezą. Gospodarzami sceny będą Kamil Kozieł, Marzena Mazur, Michał Zawadka, Agnieszka Maruda oraz Wojciech Scheffs. Zapraszamy do współpracy z Festiwalem Inspiracji.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się