Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Firma Politan wzmacnia struktury managementu Działu Sprzedaży

Do zespołu tworzącego Dział Sprzedaży w firmie Politan dołączył Daniel Chirica. Od kwietnia 2017 r. zajmuje stanowisko Industrial Sales Managera. Jest odpowiedzialny m.in. za rozwój sprzedaży przemysłowej Politana na rynkach światowych.
O autorze
1 min czytania 2017-05-12

Daniel Chirica to manager z wieloletnim doświadczeniem, który łączy umiejętności i know-how z zakresu biznesu, sprzedaży i zarządzania z wiedzą oraz kompetencjami inżynieryjnymi. W firmie Politan jako Industrial Sales Manager odpowiada za rozwój sprzedaży na rynkach międzynarodowych produktów wytwarzanych przez fabryki w Czyżowicach i Żywcu. Do kluczowych zadań nowego Managera należy realizacja Rocznego Planu Sprzedażowego oraz stałe dostosowywanie oferty Politana do aktualnych trendów i potrzeb rynkowych. Oprócz tego pokieruje także zespołem Industrial.

Daniel Chirica ukończył studia inżynierskie na Uniwersytecie Transilvania Brasov w Rumunii na kierunku elektrotechnika. Swoją karierę zawodową związał ze światem biznesu, przekładając wiedzę i umiejętności na rozwój sprzedaży firm sektora FMCG. Jednym z jego głównych osiągnięć było ustanowienie w 2010 r. niepobitego dotąd rekordu sprzedaży w firmie Blue Business Media. W Dospel Sp. z o.o.(w 2013 r.) i Mapa Spontex (w roku 2016), 3-krotnie przekroczył zakładany target sprzedażowy.

W pracy łączy inżynierską precyzję i rozległą wiedzę z innowacyjnymi, kreatywnymi i skutecznymi działaniami sprzedażowymi. Takie podejście zapewnia mu silną pozycję wśród sales managementu, a Politanowi – wzmocnienie nowoczesnych struktur sprzedażowych i rozwój firmy.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj