First Aid Communication z Red Bird

Agencja First Aid Communication podpisała umowę o współpracy z firmą Red Bird, dystrybutorem oraz producentem akcesoriów sportowych i outdoorowych. Współpraca obejmie działania z zakresu public relations oraz influencer marketingu dla marek Contigo, Mac in a Sac, PackSafe, Dr. Bacty...
O autorze
1 min czytania 2017-01-25

PackIT oraz dodatkowo dla Alexander’s 7Stones. Za realizację działań odpowiedzialne są Marta Wawrzeniecka i Monika Osinkowska.

Marki, które oferujemy zyskują przy „osobistym” poznaniu. Dystrybuujemy oraz produkujemy produkty wyróżniające się jakością, o ciekawym designie, wykorzystujące opatentowane rozwiązania technologiczne i funkcjonalne. Dlatego wybraliśmy partnera, który dobrze zdefiniował komunikację kluczowych atrybutów naszych marek – mówi Arkadiusz Majewski, właściciel firmy Red Bird.

 Agencja podejmie działania komunikacyjne dla marek: Contigo – czołowy amerykański producent kubków termicznych i butelek na napoje wielokrotnego użytku; Mac in a Sac – kolorowe kurtki chroniące przed deszczem i wiatrem z Irlandii; PackSafe – backpackerska marka z Australii oferująca plecaki, torby podróżne i portfele z unikalnymi systemami zabezpieczeń przez kradzieżą; PackIT – torby termiczne, piknikowe i lunchboxy. Wsparcie od First Aid Communication otrzymają również marki własne Red Bird – Dr. Bacty, ręczniki z technologią antybakteryjną Polygiene  oraz dodatkowo Alexander’s 7Stones, drewniane klocki antystresowe.

Red Bird Sp. z o.o. istnieje od 2001 roku. Jest dystrybutorem i producentem wysokiej jakości akcesoriów sportowych i outdoorowych, dostępnych w sieciach handlowych m.in. Empik, Home&You, GoSport, Interposport oraz sklepach internetowych. Firma znana jest również z rozwiniętego systemu obsługi B2B, w którym oferuje szereg rozwiązań personalizacji i brandingu produktów do programów lojalnościowych, akcji marketingowych oraz promocyjnych. Poza wymienionymi markami firma dystrybuuje akcesoria piśmiennicze TROIKA oraz torby i plecaki sportowe VAUDE.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

First Aid Communication, agencja efektywnej komunikacji, na rynku od 2010 roku. Firma świadczy usługi public relations oraz komunikacji marketingowej przede wszystkim w obszarach: zdrowie i uroda, sport i podróże, ekologia i ochrona przyrody, motoryzacja oraz w branży spożywczej.

Słuchaj podcastu NowyMarketing