Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Fundacja Legii wspiera osoby w kryzysie bezdomności, wiosłuje i zbiera 200 000 zł

O autorze
2 min czytania 2022-12-02

W piątej edycji charytatywnych regat na ergometrach, organizowanych przez Fundację Legii, zebrano już ponad 200 tysięcy złotych. Pieniądze w całości trafią na konto Fundacji Daj Herbatę, która opiekuje się osobami w kryzysie bezdomności. Zbiórka w ramach tegorocznej edycji Wszyscy Do Wioseł trwa cały czas na portalu zrzutka.pl/wdw i zakończy się 24 grudnia.

W charytatywnym wiosłowaniu Wszyscy Do Wioseł, które odbyło się 24 listopada na stadionie Legii, wzięło udział ponad 500 osób. Wśród nich byli sportowcy, dziennikarze i influencerzy, a także przedstawiciele partnerów i sponsorów m.in. firmy OEX – sponsora głównego WDW. W czteroosobowych składach wiosłowali również warszawiacy i przyjaciele Fundacji Legii, którzy utworzyli własne drużyny i wpłacili wpisowe. W regatach wystartowały też dwie osady złożone z osób w kryzysie bezdomności, które na co dzień są podopiecznymi Fundacji Daj Herbatę.

Dla osób w kryzysie bezdomności popłynęli też m.in.: Renata Kaznowska (Wiceprezydent m.st. Warszawy), Janusz Samel (Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji), Agnieszka Kobus-Zawojska (jedna z najlepszych wioślarek świata, medalista olimpijka i mistrzostw świata),  Małgorzata Szumowska (dyrektorka niewidzialnej wystawy na warszawskiej Ochocie – zwyciężczyni tegorocznego konkursu Warszawianka Roku), Piotr Kędzierski, Rinke Rooyens, projektant mody Dawid Woliński z ekipą programu Top Model, Jan Kliment (czeski tancerz), Natalia Janoszek (aktorka, producentka filmowa), aktorzy: Marek Siudym, Krzysztof Wieszczek, Maciej Kowalewski, Piotr Tołoczko, Ilona Chojnowska, Aleksandra Radwan, Hiroaki Murakami i Gamou Fall oraz influencerzy, m.in. Wujaszek Liestyle i Kasia Dziurska.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Akcja Wszyscy Do Wioseł była prawdziwym świętem pomagania poprzez sportową rywalizację. Wszyscy wygraliśmy, bo wszyscy poświęciliśmy swój czas i wysiłek, aby nieść pomoc. W czwartek było widać, jak wiele osób – po dwuletniej przerwie – czekało na ten dzień. Atmosfera towarzysząca temu wydarzeniu była wspaniała, również dzięki świadomości, że możemy wspólnie zrobić coś namacalnie dobrego. To dla nas bardzo ważne, bo regaty są flagowym wydarzeniem charytatywnym Fundacji Legii. Kibice, wolontariusze, partnerzy i sponsorzy, a także nasi przyjaciele po raz kolejny pokazali, że można na nich liczyć, nawet w tych  trudnych czasach i w trudnym, ale jakże istotnym temacie, jakim jest problem bezdomności – mówi Anna Mioduska, Prezes Fundacja Legii.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Środki zebrane w tegorocznej edycji Wszyscy Do Wioseł trafią do Fundacji Daj Herbatę. Fundacja od 2015 roku opiekuje się osobami w kryzysie bezdomności, aktywizuje je i pomaga w wychodzeniu z bezdomności. Pomóc można było na różne sposoby: zostając sponsorem lub partnerem, przekazując darowiznę, zgłaszając się jako wolontariusz i pomagać podczas wydarzenia lub wziąć udział w aukcji lub zbiórce online.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Zbiórka w ramach #WDW nadal trwa na portalu zrzutka.pl/wdw i zakończy się 24 grudnia.

– Zbliżająca się zima, to dla nas dodatkowe wyzwanie w udzielaniu pomocy i wsparciu osób w kryzysie bezdomności. To czas, kiedy brakuje ciepłych ubrań, a ilość osób na Dworcu Centralnym zdecydowanie rośnie. Wsparcie finansowe, które otrzymaliśmy z Fundacji Legii pomoże nam prowadzić tę pomoc ze zdwojoną siłą i w jeszcze większym stopniu.  Kryzys ekonomiczny zdecydowanie zwiększył wydatki na utrzymanie punktu, koszty energii elektrycznej czy organizacji potrzebnych rzeczy czy spotkań do codziennego pomagania. Ilość osób, które potrzebują wsparcia, jedynie na przełomie ostatnich 3 miesięcy, wzrosła o prawie 10%. Zaczynają się do nas zgłaszać osoby, które dotyka ubóstwo i niedługo mogą doświadczyć kryzysu bezdomności. To wszystko powoduje, że pomoc Fundacji Legii jest nieoceniona   – mówi Katarzyna Nicewicz, prezeska Fundacji Daj Herbatę.

Sponsorem głównym wydarzenia została firma OEX. Pozostali sponsorzy wspierający charytatywne wiosłowanie to: Dentons, Herbapol, OPPO, Totalizator Sportowy, HelpNow24, Rohlig Suus, Adamed, AlphaVision, Cisowianka, Budlex, SolterCapital, WineAvenue, Desa Unicum, Erbud, Belvedere, AZS AWF, Bukat, Polski Związek Towarzystw Wioślarskich i Melody. Partnerem technicznym wydarzenia był Orangetheory Fitness.