Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Gadu Gadu świętuje 18 urodziny

Osiemnaście lat temu, 15 sierpnia 2000 roku uruchomiony został polski komunikator Gadu-Gadu. Szybko zyskał popularność, z czasem stając się liderem na rynku (w 2010 roku miał dziesięć milionów aktywnych użytkowników).
O autorze
1 min czytania 2018-08-23

Gadu-Gadu zaczęło z czasem tracić pozycję lidera i wielu osobom wydaje się, że już nie istnieje. Ale tak nie jest – wciąż korzysta z niego milion osób. Tak, Gadu-Gadu nadal funkcjonuje! Nowym właścicielem komunikatora jest polska spółka England.pl, która odkupiła prawa do Gadu-Gadu od cypryjskiej spółki Xevin Consulting Limited.

Wraz ze zmianą właściciela i powrotem GG do ojczyzny komunikator czekają zmiany funkcjonalne. Trwają prace nad unowocześnieniem i ulepszeniem go. England.pl chce wykorzystać swoje zaplecze techniczne do wzbogacenia GG w nowe funkcje. Nowy właściciel jest licencjonowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego Krajową Instytucją Płatniczą oferującą szybkie i bezpłatne przelewy pomiędzy Polską a Wielką Brytanią, intensywnie rozwijającą się w branży fintech. Zmiany mają sprawić, że GG znowu stanie się ulubionym narzędziem komunikacji Polaków, będzie też wsparciem dla polskiego biznesu, doczeka się wersji angielskojęzycznej oraz wielu nowych funkcjonalności.

W zeszłym tygodniu GG świętowało swoje urodziny w Warszawie i nadmorskim Mielnie. Były balony, cukierki, dużo uśmiechów i miłych wspomnień. Najczęstszą reakcją było zdziwienie, że komunikator nadal działa, połączone z uśmiechem rozrzewnienia – dla ogromnej liczby osób GG łączy się z miłymi wspomnieniami. Była też radość, że komunikator wraca w nowej odsłonie. Wiele osób próbowało sobie przypomnieć swój numer GG. Sporo osób wciąż go pamięta.

A Ty? Czy pamiętasz swój numer GG?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj