Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Gadu Gadu z logopedą. Pierwsza kampania fundraisingowa na GGwallet

Gadu Gadu z logopedą. Pierwsza kampania fundraisingowa na GGwallet
Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty zaprasza do wspierania szkolnych i przedszkolnych gabinetów logopedycznych. W kampanię fundraisingową zaangażował się zespół komunikatora GG (Gadu Gadu). To pierwsza duża akcja charytatywna z wykorzystaniem GGwallet, portfela dostępnego w polskim komunikatorze.
O autorze
1 min czytania 2024-03-06

Wielkie rzeczy buduje się z małych cegiełek. Tak działa również program „Logopeda w każdej szkole i przedszkolu”, prowadzony przez fundację edukacyjną Ogólnopolski Operator Oświaty. Małe kwoty, przekazywane przez darczyńców, składają się tu na duże efekty. 25 wpłat po 25 złotych to jedna, profesjonalna apteczka logopedyczna. Sto wpłat po 50 złotych pozwoli ufundować multimedialny system do prowadzenia terapii głosek w wybranym gabinecie. A 155 datków po 100 złotych to kompletne wyposażenie nowego gabinetu terapeutycznego.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Logopedy, który przypada 6 marca, fundacja organizuje kampanię fundraisingową, której celem jest pozyskanie datków na doposażenie gabinetów logopedycznych i zajęć w blisko 60 przedszkolach i szkołach w całej Polsce. Gabinetów, które umożliwiają dostęp do specjalisty dla kilku tysięcy dzieci.

– Każda wpłata jest ważna i za każdą jesteśmy wdzięczni! Bo każda złotówka to dla dziecka w potrzebie krok do celu: do pokonania problemów, z którymi dzięki naszemu wspólnemu wsparciu łatwiej będzie się zmierzyć – tłumaczy Barbara Wiśniewska, koordynatorka programu w fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty. – Każdego dnia widzimy, jak potrzebne jest to wsparcie. Prawie 30% dzieci w polskich przedszkolach i szkołach podstawowych boryka się z trudnościami natury logopedycznej.

fot. Materiały prasowe GG

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

GG wspiera logopedów

Technologicznym partnerem kampanii Gadu Gadu z logopedą jest komunikator GG (Gadu-Gadu), który udostępnia fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty swoje nowe narzędzie: cyfrowy portfel GGwallet.

– Nowoczesne usługi ułatwiają pomoc. Dzisiaj, aby wesprzeć szczytny cel, jakim jest profesjonalna opieka logopedyczna w szkołach i przedszkolach, wystarczą 2-3 kliki, aby zasilić konto fundacji – mówi Jarek Rybus z komunikatora GG. – Cieszymy się, że dzięki GG możemy łączyć ludzi nie tylko wokół rozmów, ale również wspólnych celów. Wirtualny portfel GGwallet w GG to sposób na szybkie płatności.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Aby wesprzeć kampanię Gadu Gadu z logopedą przy pomocy elektronicznego portfela GGwallet, wystarczy:

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się
  • Wejść na stronę www.gg.pl/gg/44866 (to numer KRS fundacji)
  • lub zeskanować w swojej aplikacji bankowej kod QR z materiałów graficznych kampanii.

W ubiegłym roku fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty brała udział w testach GGwallet, teraz postanowiła wykorzystać nowe narzędzie do pierwszej kampanii fundraisingowej na GG.

Zdjęcie główne: materiały prasowe GG