Gala HP Partner Excellence Award 2023

Gala HP Partner Excellence Award 2023
HP Partner Excellence Award to gala, podczas której wręczane są nagrody za zaangażowanie w rozwój oraz innowacyjność. Wyróżnienia za osiągnięcia w 2023 roku, w postaci błękitnej gwiazdy, przyznano tym razem w 18 kategoriach.
O autorze
2 min czytania 2024-03-21

W sercu Warszawy odbyła się coroczna gala HP Partner Excellence Award, organizowana przez HP Inc Polska. Spotkanie to kulminacja współpracy firmy z partnerami, którzy wspólnie świętowali osiągniecia minionego roku i rozmawiali o wizji przyszłości, w której technologia w odpowiedzialny sposób wspiera biznes.

Gala, prowadzona w tym roku przez Marcina Prokopa i Edytę Wrzosowską, Channel Marketing Managera w HP, stała się platformą dla wymiany pomysłów na temat wpływu AI na otoczenie biznesowe. Niezapomnianą oprawę oraz scenerię dla inspirujących dyskusji i prezentacji stanowiły efektowne wizualizacje przyszłości, stworzone przy użyciu silnika graficznego Unreal oraz technologii sztucznej inteligencji, przedstawione w nowoczesnej przestrzeni Butelkowni w Praskim Centrum Koneser.

fot. mat. pras.

HP Partner Excellence Award 2023 to nie tylko świętowanie osiągnięć ubiegłego roku, ale również okazja do spojrzenia w przyszłość, pełną możliwości, jakie niosą ze sobą nowatorskie technologie i AI. Prezentacje Dyrektora Zarządzającego HP Inc Polska, Andrzeja Sowińskiego, Dyrektora Kanału Partnerskiego, Pawła Miszkiewicza, oraz gości specjalnych, w tym Arkadiusza Kwiatkowskiego z Microsoft i Ramunasa Domarkasa z Intel, podkreśliły znaczenie innowacji w kształtowaniu przyszłości. Zwłaszcza ta ostatnia, w której przedstawiciel największego na świecie producenta układów scalonych przemówił do gości w języku polskim, dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Tomek Graszewicz, ekspert od AI w branży kreatywnej, wzbogacił wydarzenie o swoje unikalne spojrzenie na technologię. Wyjątkowymi punktami programu były prezentacje technologicznych nowinek, takich jak „szkic boty”, tworzące na żywo portrety gości, futurystyczne hologramy z możliwością błyskawicznego przerobienia ich na avatara czy specjalne, unikalne drinki, komponowane przez algorytm sztucznej inteligencji, nawiązywały do głównego tematu imprezy – połączenia AI z biznesem.

Głównym punktem tegorocznej gali HP Partner Excellence Award było wręczenie nagród za osiągnięcia w poprzednim roku. Nagrody, w postaci błękitnych gwiazd, przyznane najlepszym partnerom biznesowym, symbolizują docenienie ich innowacyjności i zaangażowania w rozwój.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

fot. mat. pras.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Andrzej Sowiński, podsumowując wydarzenie, stwierdził:

– AI i oparte na niej narzędzia stanowią solidny fundament przyszłości biznesu. Dzięki naszym partnerom tworzymy rozwiązania, które nie tylko rozwijaj nowe technologie, ale mają istotny wpływ na ich implementację i digitalizację społeczeństwa, co z kolei przyczynia się do poprawy życia nas wszystkich.

Paweł Miszkiewicz dodał:

– Rozwiązania partnerskie to klucz do sukcesu. Gala HP Partner Excellence Award stanowi wyraz naszej wdzięczności i uznania dla tych, którzy podzielają naszą pasję do innowacji. Wizja przyszłości, jaką wspólnie malujemy, opiera się na doskonałych relacjach i dążeniu do zrównoważonego rozwoju.

Tym razem HP Inc. wyróżniło partnerów w aż 18 kategoriach – do znanych już nagród z obszarów Retail i Commercial dołączyły dwie statuetki, wręczone za współpracę z marką Poly.

Z obszaru Retail:

 • Partner roku w kategorii Notebooki Komputery stacjonarne i AiO: Terg
 • Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące HPS: Terg
 • Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne: Komputronik
 • Partner roku w kategorii Instant Ink: X-kom
 • Partner roku w kategorii Gaming: Terg
 • Partner roku w kategorii HyperX: Komputronik

Z obszaru Commercial:

 • Partner roku w kategorii Stacje robocze: MAT
 • Największy projekt w segmencie Enterprise i Public: Suntar
 • Partner roku w kategorii Laptopy biznesowe oraz Komputery biznesowe stacjonarne w
  segmencie SMB: Apollo
 • Partner roku w kategorii Urządzenia drukujące Home i Office SMB: Centrum Druku
 • Partner roku w kategorii Kontraktowe usługi druku HP CMPS: Suntar
 • Dystrybutor roku: AB
 • Partner roku w kategorii Materiały eksploatacyjne: Apollo
 • Partner roku w kategorii LFP: Centrum Druku
 • Partner roku w kategorii Serwisy partnerskie: Copy.Net.pl
 • Partner roku w kategorii Zrównoważony rozwój: Bechtle
  Z obszaru współpracy z marką Poly:
 • Największy Projekt: Vision Cube S.A.
 • Dystrybutor roku: Exclusive Networks Poland

Zdjęcie główne: https://excellenceawardgala.pl/