Galaktyczna misja Young Leosi? Artystka bierze udział w kosmicznej akcji, w której przekazuje 50 tys. dla dziewczynek

Galaktyczna misja Young Leosi? Artystka bierze udział w kosmicznej akcji, w której przekazuje 50 tys. dla dziewczynek
Młoda polska raperka połączyła siły z marką Sprandi/CCC, aby wesprzeć fundację Inspiring Girls Polska. Wszystko po to, aby wspólnie kibicować dziewczynkom w osiąganiu nawet najśmielszych marzeń.
O autorze
1 min czytania 2021-12-22

Kosmiczne hulanki? Nie, to tylko nowa współpraca Young Leosi, młodej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, z marką Sprandi/CCC. Wspólna akcja ma wymiar iście kosmiczny – raperka wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej (autorstwa fotografki Zuzy Krajewskiej), podczas której wskoczyła w skafander i futurystyczne sneakersy Sprandi, a następnie przejęła stery statku kosmicznego statku.

Oczywiście cała kapania nie służy tylko zbudowaniu wizerunku raperki – w tym wypadku cel jest naprawdę szlachetny. Young Leosia postanowiła wspomóc fundację, której misją jest inspirowanie dziewczynek do tego, aby były liderkami przyszłości – odważnie i w zgodzie ze sobą formułowały i realizowały swoje marzenia i ambicje współkształtując świat wokół siebie.

– Jako dziewczynka żyłam marzeniami, patrzyłam na Rihannę i inne silne dziewczyny na scenie i to był mój cel – wspomina Young Leosia w rozmowie z portalem Going. MORE. – Mam dużo szczęścia, bo teraz spełniam swoje marzenia – występuję i gram koncerty. Jeśli teraz mogę też realnie pomóc innym dziewczynkom w spełnieniu ich marzeń, np. poprzez wspieranie takich akcji jak Misja Young Leosia x Sprandi, gdzie CCC przekazuje darowiznę na rzecz Inspiring Girls Polska, dzięki czemu Fundacja będzie mogła dotrzeć ze swoimi działaniami do większej liczby dziewczynek, to uważam, że warto to robić – dodaje artystka. 

Fundacja Inspiring Girls aktywnie wspiera dziewczynki w realizacji swoich pasji i zwiększaniu ich pewności siebie poprzez pokazywanie inspirujących wzorców. Inspiring Girls działa również na rzecz przezwyciężania ograniczających stereotypów i wyrównywania szans edukacyjnych, kształtując kompetencje przyszłości. W związku z tym, że CCC i Sprandi podzielają te wartości, razem z raperką zdecydowano o wsparciu konta tej fundacji o całe 50 tysięcy złotych.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Wspólne działania CCC i Young Leosi mają swoją kontynuację podczas trasy koncertowej – po raperkę przyjedzie zaprojektowany przez CCC i Sprandi Hulankobus. Dodatkowo, aby uczcić tę współpracę, na Torwarze odbył się specjalny koncert z cyklu Hulanki Tour powered by Sprandi. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się