Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Galeria Młociny wspólnie z Niech Żyje Planeta i Slow Living Poland dla potrzebujących

W Galerii Młociny trwa zbiórka żywności dla podopiecznych Ośrodka Tylko z Darów Miłosierdzia. Inicjatywa jest realizowana w ramach akcji Niech Żyje Planeta, a jej ambasadorką została Aleksandra Kwiatkowska ze Slow Living Poland.
O autorze
1 min czytania 2021-12-16

Tuż obok sklepu Biedronka znajdującego się w Galerii Młociny na poziomie -1 został wystawiony specjalny pojemnik na żywność, która zostanie przekazana podopiecznym Ośrodka Tylko z Darów Miłosierdzia. Celem inicjatywy realizowanej w ramach akcji Niech Żyje Planeta, której ambasadorką została Aleksandrą Kwiatkowską ze Slow Living Poland, jest wsparcie osób znajdujących się w trudnej, życiowej sytuacji. Obiekt zachęca, by wszyscy ci, którzy pragną dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc potrzebujących, przekazywali żywność z dłuższym terminem ważności taką jak makarony, konserwy, słodycze, oleje oraz przetwory.

Grudzień dla wielu z nas kojarzy się ze Świętami Bożego Narodzenia, a tym samym z pięknymi iluminacjami, poszukiwaniem prezentów, choinką i spędzaniem pięknych chwil w gronie najbliższych. To z pewnością wspaniały czas w roku, jednak w Polsce wciąż nie brakuje osób mierzących się w tym miesiącu z brakiem pożywienia i zimnem. Ogromnie się cieszę, że jako obiekt dołączyliśmy do akcji Niech Żyje Planeta organizowanej przez serwis Onet i wspólnymi siłami wesprzemy tych, którzy dziś szczególnie potrzebują naszego wsparcia – mówi Emilia Zyskowska z Działu Marketingu Galerii Młociny.

Niech Żyje Planeta to polska odsłona międzynarodowej akcji ACT NOW organizowanej przez ONZ. Jej celem jest edukacja i inspirowanie Polaków do zmiany codziennych nawyków.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj