Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

„Gazeta Wyborcza” wspiera ruch LGBT+

Na znak solidarności ze społecznością LGBT+ zespół „Gazety Wyborczej” 10 sierpnia br. do papierowego wydania dziennika dołączył plakat z tęczową flagą do wywieszenia w oknie. Plakat dostępny jest również w wersji cyfrowej na Wyborcza.pl.
O autorze
1 min czytania 2020-08-11

W zeszłym tygodniu w Warszawie odbyły się protesty przeciwko zatrzymaniu aktywistki Margot z kolektywu „Stop Bzdurom”, która została aresztowana pod zarzutem zniszczenia furgonetki z homofobicznymi hasłami oraz obrazy uczuć religijnych i znieważania pomnika Jezusa Chrystusa przed Bazyliką Świętego Krzyża w stolicy poprzez powieszenie na nim tęczowej flagi. Świadkowie tych wydarzeń relacjonują, że policja zatrzymywała nie tylko uczestników manifestacji w obronie aresztowanej Margot, ale także przypadkowych ludzi. Część z nich twierdzi, że została zatrzymana na niemal dwa dni nie tyle za udział w nielegalnym wydarzeniu, co posiadanie tęczowych symboli.

Na znak solidarności z Margot i całą społecznością LGBT+ redakcja „Gazety Wyborczej” 10 sierpnia, do papierowego wydania dziennika dodała plakat z tęczową flagą – symbolem tolerancji i równości.

Cyfrowa wersja plakatu, którą można wydrukować lub opublikować w mediach społecznościowych znajduje się na Wyborcza.pl – tutaj.

– „Wyborcza” jest częścią demokracji, bez niej nasza praca przestanie być możliwa, chyba że zejdziemy do podziemia. Skrzywdzonych i poniżonych bierzemy w obronę – jasno, wyraźnie, bez oportunizmu i małostkowej taktyki – mówi wicenaczelny „Gazety Wyborczej” Piotr Stasiński.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W serwisie Wyborcza.pl na bieżąco publikowane są artykuły, komentarze i relacje dotyczące konsekwencji piątkowych i sobotnich protestów w Warszawie. Co środę natomiast redakcja przesyła newsletter z najważniejszymi informacjami dla społeczności LGBT.

Słuchaj podcastu NowyMarketing