Gdzie i w jaki sposób pozyskać fundusze na biznes? Piąte spotkanie z cyklu „Od zera do biznesu” w katowickim Idea Hub

Jak zdobyć kapitał na otworzenie własnej działalności? Jakie są najskuteczniejsze metody pozyskiwania funduszy na sfinansowanie własnego biznesu? Na te pytania odpowie już 13 listopada (poniedziałek) inwestor Rafael Moucka, podczas piątej odsłony cyklu „Od zera do biznesu” w katowickim Idea Hub.
O autorze
1 min czytania 2017-11-10

Potencjał oraz pomysły młodych przedsiębiorców na innowacje bywają imponujące. Jednak silną motywację do założenia własnej firmy często przesłania problem z pozyskaniem finansów na założenie działalności. Gdzie znaleźć kapitał oraz jak go zdobyć? Podczas piątego spotkania z cyklu „Od zera do biznesu” w katowickim Idea Hub, Rafael Moucka opowie początkującym przedsiębiorcom o metodach pozyskiwania fundusze na rozwinięcie własnej działalności. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się:

  • Czym są fundusze Seed Capital oraz Venture Capital?
  • Czym jest crowdfunding udziałowy?
  • Kim jest „Anioł Biznesu” oraz co go wyróżnia spośród innych form finansowania?
  • Jak przygotować się do pozyskiwania funduszy?
  • Jak rozmawiać z inwestorem na temat pomysłu biznesowego?

Rafael Moucka jest doświadczonym przedsiębiorcą, menedżerem oraz inwestorem. Od ponad dekady z powodzeniem rozwija pomysły biznesowe z obszaru IT i nowych technologii. Jest absolwentem programu doskonalenia umiejętności menedżerskich MANAGEMENT 2009 oraz Akademii Strategicznego Przywództwa na Harvard Business School&ICAN Institute. Był założycielem i Prezesem Zarządu grupy kapitałowej Positive Technology (Positive Power, mailPro i Invisio), w której przez ponad 13 lat odpowiadał za zarządzanie kluczowymi obszarami firmy i opracowywanie strategii rozwoju. Podczas jego działalności grupa dynamicznie się rozwinęła osiągając zatrudnienie na poziomie 100 osób.

Wydarzenie odbędzie się 13 listopada (poniedziałek) w godzinach od 18.00 do 20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są przez stronę: funduszenabiznes.evenea.pl

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj