Gdzie są TE dzieci? Emilka, Bartuś i Zuzia odpowiadają: „TU jestem”. Rusza kampania Pomagam.pl

Kampania billboardowa Fundacji „Nasze Dzieci”, dotycząca spadku dzietności, zalała polskie miasta i wywołała kolejną medialną burzę. Agencja reklamowa Feeders nie musiała wcale długo szukać TYCH dzieci. W serwisie Pomagam.pl znalazła maluchy, które potrzebują wsparcia finansowego, by żyć.
O autorze
1 min czytania 2022-07-20

Internauci zaczęli szukać TYCH dzieci, o które pytają billboardy, a niektórym udało się je znaleźć na Pomagam.pl. Tak zrodził się pomysł na połączenie sił i wspólną akcję outdoorową „TU jestem”. 

Parafrazując Johna F. Kennedy’ego, nie pytamy, gdzie te dzieci, tylko mówimy, co można dla nich zrobić. Zuzia, Bartuś i Emilka są tutaj i naprawdę można im pomóc, więc nie gadamy, tylko pomagamy! – mówi Adam Sierociński, deputy creative director agencji reklamowej Feeders.

Emilka, Bartuś, Zuzia. Dzieci, które potrzebują Twojego wsparcia

Billboardy serwisu Pomagam.pl i agencji Feeders na pytanie: „Gdzie TE dzieci?” odpowiadają: „TU jestem”. Prezentują one trójkę małych wojowników, którzy zmagają się z chorobą codziennie. Dzieci potrzebują rehabilitacji, leczenia i diagnostyki. Wspólnie muszą zebrać ponad 2,5 mln zł.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Emilka i Bartuś chorują na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Od lat zbierają pieniądze na portalu crowdfundingowym m.in. na codzienną rehabilitację i specjalistyczny sprzęt. Zuzia natomiast jest wcześniakiem i zmaga się z rzadką chorobą układu oddechowego. Potrzebuje funduszy na diagnostykę i leczenie w USA.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Tą akcją chcemy również podkreślić, że takich dzieci jak Emilka, Bartuś czy Zuzia jest o wiele więcej, a nasza kampania jest kroplą w morzu potrzeb. W naszym serwisie codziennie powstają zbiórki pieniędzy na rzecz dzieci, które potrzebują wsparcia. Często koszty leczenia przekraczają rodzinny budżet, a wielu rodziców nie może podjąć pracy zarobkowej ze względu na całodobową opiekę nad dziećmi – opowiada Dobrosława Gogłoza, dyrektor zarządzająca Pomagam.pl.
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Dlatego Feedersi i Zespół Pomagam.pl zachęcają na swoich billboardach również do wspierania zbiórek innych dzieci np. ze swojego bliskiego otoczenia.

Jak mogę pomóc?

To proste! Znajdź billboard w swoim mieście i zeskanuj kod QR, który znajduje się na nim. Gdy już znajdziesz się na stronie zbiórki, kliknij „Wpłać teraz”, wybierz metodę płatności i dorzuć się! Możesz to również zrobić, klikając w poniższe linki. Tam również poznasz historie małych bohaterów:

Każda wpłata się liczy i przybliża Emilkę, Bartusia, Zuzię oraz inne dzieci do celu. Razem możemy zapewnić im środki na leczenie, rehabilitację, diagnostykę i pomóc w ich dzielnej walce z chorobą.