GIRLS ARE MAGIC, czyli premiera pierwszej dziecięcej kolekcji marki NAOKO

Która mała dziewczynka nie marzy o tym, żeby włożyć sukienkę mamy? Dzięki marce NAOKO marzenia małych księżniczek właśnie się spełniają. W kwietniu swoją premierę ma pierwsza, dziecięca kolekcja dla małych dziewczynek – GIRLS ARE MAGIC.
O autorze
1 min czytania 2021-04-08

W najnowszej propozycji od marki  NAOKO, ubrania dla dziewczynek uszyte są z takich samych materiałów i wzorów – jak w kolekcji dedykowanej kobietą YOU ARE MAGIC. Każda mała dziewczynka może teraz spełnić swoje marzenia i ubrać się na spacer, lody czy wycieczkę rowerową tak samo, jak swoja mama. Tworząc przy tym niezastąpiony duet stylizacyjny mama i córka.

Hitem kolekcji są kwieciste, zwiewne sukienki oraz wygodne dresy w różnych wariantach kolorystycznych.

Fasony dostępne w wiosennej kolekcji mają wszystko to, czego potrzebują małe dziewczynki, żeby czuć się komfortowo, podczas zabawy. Dzięki luźnej formie ubrania nie ograniczają żadnych ruchów. Bogata gama kolorystyczna oraz fasony ubranek dla dziewczynek są dopełnieniem kolekcji YOU ARE MAGIC. W najnowszej dziecięcej kolekcji NAOKO znalazły się sukienki oraz zestawy dresów. Kolekcja GIRLS ARE MAGIC dostępna jest w rozmiarach 86-92, 98-104, 110-116, 122-128.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj