Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Gotuj z Apetiną – ruszyła kampania mobilna ArlaFoods

Dom mediowy Carat Polska uruchomił mobilną kampanię promująca produkty Arla Foods. Pierwszy raz w Polsce użytkownicy mobilnej listy zakupów Listonic, mają dostęp do dedykowanej książki kucharskiej z przepisami wykorzystującymi serki kremowe Apetina.
O autorze
1 min czytania 2014-10-24

Jesienią każdy z marzy o rozgrzewającej potrawie. Z pomocą w zimne dni przychodzi Arla, która w najnowszej kampanii promuje przepisy opierające się na serkach kremowych Apetina.Poza działaniami reklamowymi w mediach tradycyjnych i internecie marka postanowiła rozszerzyć je o dedykowane działania w aplikacji mobilnej Listonic.

– Poprzez stworzenie mini książki kucharskiej w aplikacji Listonic mamy możliwość dotrzeć do konsumentów z informacją o produktach w sposób kontekstowy oraz w miejscu i czasie, w którym dokonują decyzji o zakupie – mówi Joanna Mostył, Senior Brand Manager w Arla Foods

Za realizację mobilnej kampaniicontent marketingowejserków kremowychApetina odpowiada dom mediowy Carat.Głównym elementem kampanii jest mini książka kucharska zaszyta w aplikacji Listonic, w której użytkownicy znajdą przepisy wykorzystujące serki kremoweApetina.Każdy przepis jest promowany linkami tekstowymi, banerem i dedykowaną stroną mobilną, na której znajdziemy opis przygotowania oraz zdjęcie gotowego dania.Reklamy pojawiają się kontekstowo do produktówna listach zakupów konsumentów, np. reklamabanerowa “Chcesz skomponować danie z serkiem?” wyświetli się po dodaniu do listy “biały ser”, a tekst “Dodaj Apetinę i ugotuj pappardelle” wyświetlisię na liście zakupów przy słowie “makaron”. Po kliknięciu w reklamę konsument zostanie przeniesiony dolandingpage z gotowym przepisem, do przygotowania którego produkty może dodać do listy zakupów jednym kliknięciem.

W content marketingu liczy się efekt synergii, czyli współdziałanie mediów w zorganizowanym ekosystemie.. –Mówi Paulina Przetacka, Senior Communications Plannerw Carat Polska – Poprzez stworzenie unikatowych i istotnych dla danej grupy treści i dystrybucję ich w kanałach, z których korzystają mamy szansę na zbudowanie zaangażowania ze strony konsumentów.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na potrzeby kampanii przygotowano sekcję specjalną w serwisie ugotuj.to, gdzie umieszczanesą przepisy wykorzystujące serki kremowe Apetina. Wsparcie kampanii zapewniają advertoriale oraz layouty wizerunkowe w magazynach kulinarnych oraz luksusowych. Kampaniacontent marketingowa wspierana jest w internecie reklamą w modelu RTB na największych serwisach kulinarnych i lifestylowych. Za zaplanowanie i zakup mediów w kampanii odpowiada dom mediowy Carat. Amnet Polska odpowiada za zaplanowanie i realizację działań w modelu RTB. Za koncepcję kreatywną oraz kreacje odpowiada agencja xConcept.Kampania potrwa do połowy grudnia.

Słuchaj podcastu NowyMarketing