Gra o Bro – socialowa rekrutacja do portalu dla miłośników piwa Beerlovers.pl wystartowała

Kompania Piwowarska prowadzi niestandardową rekrutację dla osób, które chcą dołączyć do zespołu portalu Beerlovers.pl. Na miłośników piwa szukających ciekawej pracy z wykorzystaniem social mediów czekają m.in. quiz rekrutacyjny w formie gry, budowanie interaktywnej postaci kandydata i warsztaty.
O autorze
1 min czytania 2013-08-12

Rekrutacja wystartowała 12 sierpnia br. i potrwa trzy tygodnie. Jej celem jest wyłonienie osób, które dołączą do dynamicznego zespołu pełnego prawdziwych entuzjastów piwa.

Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów. Etap I polega na przejściu quizu Gra o Bro, umieszczonego na stronie www.beerlovers.pl i na fanpage Beerlovers na Facebooku. Aplikacja w formie gry składa się z kilku rund. Po wypełnieniu danych osobowych każdy „gracz” buduje postać, której nadaje cechy swojej osobowości. Aplikacja zawiera również pytania otwarte, sprawdzające wiedzę z zakresu social media, umiejętności redaktorskie i kreatywność kandydatów.

W drugim etapie rekrutacji kilkunastu kandydatów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń zostanie zaproszonych na warsztat w siedzibie Kompanii Piwowarskiej w Warszawie lub w Browarze w Tychach, podczas którego nie tylko będzie rozwiązywać zadania rekrutacyjne, ale również poznawać ciekawostki na temat piwa. Ostatnią fazą będzie rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami, którzy najlepiej wypadli w całym procesie rekrutacji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Troje najlepszych otrzyma propozycję pełnoetatowej pracy w portalu Beerlovers.pl. Do dynamicznego zespołu pełnego prawdziwych entuzjastów piwa w październiku dołączy koordynator i dwóch specjalistów ds. interaktywnych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Portal Beerlovers.pl to miejsce stworzone dla miłośników piwa. Zawartością serwisu będą artykuły dotyczące tego trunku. Na Beerlovers.pl dowiemy się m.in. czym jest piwo i jak powstaje, jakie piwo wybierać na różne okazje, poznamy najciekawsze etykiety na piwnych butelkach i kultowe sceny filmowe z piwem w roli głównej. Użytkownicy będą również mogli dzielić się zdjęciami, tworząc „piwną galerię”. Na beerloversów czeka także wiele atrakcji w postaci quizów, gier i konkursów, w których będą mogli zbierać punkty i nagrody. Portal docelowo będzie zawierał także bazę najlepszych barów i pubów w całej Polsce.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Start portalu Beerlovers.pl zaplanowano na początek września. Właścicielem portalu jest Kompania Piwowarska S.A., lider branży piwnej w Polsce. Za realizację projektu odpowiada Agencja interaktywna Kalicińscy.com.