Graj o samochód – ruszyła 11.11 Mega Loteria Shopee

O autorze
1 min czytania 2022-11-02

24 października na Shopee rozpoczęła się kolejna kampania sprzedażowa – 11.11 Mega Wyprzedaż, którą zapowiadają reklamy telewizyjne z melodią Kankana w tle. W ramach kampanii platforma przygotowała dla swoich użytkowników specjalne vouchery na 11 zł, cashback w postaci Monet Shopee do 111% wartości zakupu, a także zupełnie nową atrakcję – Mega Loterię, w której kupujący mogą grać o samochód oraz inne nagrody.

Od początku swojej obecności w Polsce Shopee stara się angażować swoich użytkowników w działania w social mediach, czy oferować im dodatkową rozrywkę w postaci gier w aplikacji. Tym razem osoby korzystające z platformy mogą wziąć udział w 11.11 Mega Loterii, w której na laureatów czekają nagrody rzeczowe:

  • 1 samochód Opel Corsa
  • 5 telewizorów Samsung 55’
  • 5 smartphonów Samsung Galaxy A32

11.11 Mega Loteria wystartowała 1 listopada, a użytkownicy Shopee będą mogli uczestniczyć w niej do finału kampanii 11 listopada. Każdy ma codziennie jedną darmową szansę, aby odebrać los.

O dodatkowe okazje na wygraną można postarać się jednak samemu, dokonując zakupów na platformie. Od 1 do 10 listopada za każde zamówienie kupujący dostaje kolejną szansę na udział w 11.11 Mega Loterii, natomiast 11 listopada każde zamówienie daje aż 11 dodatkowych możliwości gry![1]

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aby wziąć udział w zabawie, należy w aplikacji Shopee wejść w grę 11.11 Mega Loteria i otworzyć tajemnicze pudełko, w którym znajduje się los na loterię. Unikalne numery kuponów są automatycznie przypisywane do użytkownika. Finał loterii, czyli losowanie zwycięzców, odbędzie się 17 listopada, natomiast rozdanie nagród zaplanowano na 1 grudnia.

Szczegółowe zasady oraz regulamin Mega Loterii dostępne są na www.shopee.pl/m/lucky-prize.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

* W dniu losowania zamówienia, dzięki którym użytkownicy dostali dodatkowe szanse na udział w loterii, muszą być ważne (nie mogą zostać wcześniej anulowane).

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się